Ülkücüler bu sözlere ‘Allah düşürmesin’ diyecek

featured

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Alaattin Aldemir, ‘PKK, Kürt sorununu çıkaran bir yapı değildir. Kürt sorunu olduğu için PKK çıkmıştır’ dedi.

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Alaattin Aldemir, Alman yayın organı Deutsche Welle’de Nevşin Mengü’nün sorularını yanıtladı. Aldemir “Kürtler bu coğrafyada bizden önce de vardı. PKK, Kürt sorununu çıkaran bir yapı değildir. Kürt sorunu olduğu için PKK çıkmıştır” ifadelerini kullandı.

Deutsche Welle, geçen günlerde yayınladığı “Çerkeslerin Türkiye’de asimile edildiği” yönündeki sözde belgesel haberiyle tepki çekmişti.

İşte Aldemir’in o sözleri…

Ülkücüler bu sözlere ‘Allah düşürmesin’ diyecek

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 9 ay önce

  Nasılda yalan söylüyorlar utanmada yok! “adı geçen topluluk bu coğrafyada ırak işgali ve sonrasında 80 darbesiyle birlikte özalın politikalarıyla ülke çapında yayıldılar. Allah düşürmesin gerçektende! daha ne kadar seviye düşebilir inanılır gibi değil!

  Cevapla
 2. 9 ay önce

  Isıtıp ısıtıp aynı şeyleri söylüyorlar.napalim abi bizden önce diye lidyalilara varana kadar terk mi etsin herkes memleketi? Böyle bi mantık var mi ya? Akademik tarih konuşması mi yapıyorsun ne demek bizden önce de vardı? İyi tası tarağı toplayıp göç eyleyelim Asya bozkırlarına.acaba hiç fransada,almanyada veya amerikada ya efendim aslında bizden önce de şunlar şunlar vardı buralarda diye lafa girebiliyorlar mi? Yiyor mu bi yerleri böyle şeyler söylemeye ? Bizdeki bu demokrasi bize bol bol.

  Cevapla
 3. 9 ay önce

  Ülkü ocakları genel başkanı böyle konuşuyorsa vay o ocaklardan yetişen neslin haline…
  Malazgirt Türklerin Anadolu’ya ilk değil son gelişidir efendi ! Atatürk’ün söylediği gibi bu topraklar en az 14.000 yıllık Türk toprağıdır. Kaya resimleri tarihi en iyi anlatan belgelerdir. Servet somuncuoğlu’nun kitaplarına bir bak. Hitit ve Sümerleri biraz araştır. Yetmiyorsa Beşiktaş’taki metro kazılarında ortaya çıkan 8000 yıllık Türk tipi Kurgan mezarlarını da mı görmedin be embesil. DW kendisi zehirli olduğu gibi oraya konuşan insanların da ne mal olduğu ortaya çıkıyor!!!!!!!!!

  Cevapla
 4. 9 ay önce

  1.Bu sözde adam, sözde insan CHP de danışman sıfatı varken neden 30 40 yıl önceki sıfatını hâlâ ülkü ocaklarının adını kullanır?
  2. Diyarbakır’daki insan ile Edirne, Ankara, İzmir’deki vatandaş arasında hangi ayrım var, herkes kendi çabasıyla bu ülkede cumhurbaşkanı, başbakan, Milletvekili, iş adamı, öğretmen olmuyor mu?
  3. Kanı bozuk hainlerin iftiralardan bıktık usandık, yeter artık..

  Cevapla
 5. 9 ay önce

  DW’ye cikan birinin satilmamis olmasi ve bu ulkeyi sevmesini ciden bekelyenelr var mi?

  Cevapla
 6. 9 ay önce

  DW Almanlar’ın 21. yüzyıldaki yeni zehirli gazı.

  Cevapla
 7. 9 ay önce

  temcit pilavi yine gelmeye basladi. bol munafik soslu.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!