Ümit Özdağ’dan Nagehan Alçı’ya ‘Suriyeliler’ yanıtı: FETÖ parası ile yalıda oturup…

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, gazeteci Nagehan Alçı'nın "Suriyeli kardeşlerimiz ile büyük bir Türkiye'yiz. Burada hepsini zorla, otobüslere dolduracağız göndereceğiz gibi söylemler asla kabul edilemez." sözlerine yanıt verdi.

featured

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, gazeteci Nagehan Alçı’nın Türkiye’deki Suriyeliler ile ilgili sözlerini sosyal medya hesabından paylaşıp yanıt verdi.

Özdağ’ın paylaştığı videoda Nagehan Alçı’nın “Suriyeli kardeşlerimiz ile büyük bir Türkiye’yiz. Burada hepsini zorla, otobüslere dolduracağız göndereceğiz gibi söylemler asla kabul edilemez. Toplumda da bunun geniş bir karşılık bulduğu kanaatinde değilim.” dediği görüldü.

‘ÖZDAĞ’IN BATIDAN İTHAL MİLLİYETÇİLİĞİNİN HİÇBİR ZAMAN KARŞILIĞI OLMADI’

Sözlerinin devamında Özdağ’ın Suriyeliler politikasına da değinen Alçı, “Bugün kendini Türk milliyetçisi olarak tanımlayanların tamamı böyle düşünüyor demek çok yanlış. Bu Ümit Özdağ’ın batıdan ithal milliyetçiliğinin hiçbir zaman karşılığı olmadı. Etnik temelli yabancı düşmanı göçmen karşıtı bir damar, çok güçlü bir damar değildi çok şükür” ifadelerini kullandı.

ÖZDAĞ: FETÖ PARASI İLE YALIDA OTURUP…

Ümit Özdağ ise Alçı’nın açıklamalarına “Bak sen konuşana….Nagehan Alçı Suriyelilere ‘korkmayın, Ümit Özdağ’ı Türk halkı desteklemiyor’ diyor. Ülkesinin demografik işgalini destekliyor. Boğaz’da FETÖ parası ile yalıda oturup Türkiye’yi peşkeş çekmek diye buna denir.” diye yanıt verdi.

Ümit Özdağ’dan Nagehan Alçı’ya ‘Suriyeliler’ yanıtı: FETÖ parası ile yalıda oturup…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. sn ozdağ sıyaset dunyasının hulya avsarı ile neden polımığe giriyorsun. boş verın gitsin. cenenızı yormaya degmez onun için

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!