Ünlü hayvanseverden İmamoğlu’na: Oy verdiğime bin pişmanım!

Magazin dünyasının tanınan kişisi, hayvansever Sinem Umaş, sosyal medya hesabından İstanbul Büyükşehir Belideye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na, kapısından götürülen köpeklerin getirilmesini isteyen mesaj atarak 'Bin pişmanım oy verdiğime hakkımı da helal etmiyorum' diyen zehir zemberek bir mesaj yazdı

Ünlü hayvanseverden İmamoğlu’na: Oy verdiğime bin pişmanım!

Sinem Umaş sosyal medya hesabından İstanbul Büyükşehir Belideye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Bin pişmanım oy verdiğime hakkımı da helal etmiyorum” diyen zehir zemberek bir mesaj yazdı. Mesajında belediyece götürülen köpeklerinin derhal getirilmesini istedi.

“Her yerden takibi de kaldırıyorum artık EKREM İMAMOĞLU benim için bitmiştir! Aynısınız hepiniz! Al birini vur ötekine!” diyen Sinem Umaş’ın mesajına yanıt veren bazı izleyen hayranları ise onu destekleyen mesajlar yayınladılar.

İşte o mesajlar:

Her yerden takibi de kaldırıyorum artık EKREM İMAMOĞLU benim için bitmiştir! Aynısınız hepiniz! Al birini vur ötekine!

Bu hırsızları tüm Türkiye’ye rezil ettim diye hala benimle uğraşıyorlar. Beni bir tek hayvanlarımla üzeceğinizi çok iyi biliyorsunuz! Kapımda baktığım kısır köpekleri alıp Kısırkayaya götürmüş… Köpeklerimin geri getirilmesini istiyorum derhal!