Ünlü spiker Tuğba Dural, NTV'den ayrıldı

Geçtiğimiz günlerde yorumculuğu bıraktığını açıklayan Rıdvan Dilmen'in ardından NTV'de bir ayrılık daha yaşandı. 11 yıldır NTV ekranlarında spikerlik yapan Tuğba Dural, kanal ile yollarını ayırdı.

Ünlü spiker Tuğba Dural, NTV'den ayrıldı

NTV ve NTV Spor'da 11 yıldır spikerlik yapan Tuğba Dural, kanal ile yollarını ayırdı. Son olarak 'O Anın Hikayesi' programının sunuculuğunu yapan Tuğba Dural, NTV'de hafta içi her gün Sporun Not Defteri programı ile izleyiciyle buluşuyordu.

Dural ayrılığı Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Tuğba Dural paylaşımına NTV stüdyolarında bir fotoğrafını koyarak, "Şubat 2010'da NTV Spor'a transferimle başlayan ve 11 yıl süren; nice anı ve arkadaşlık biriktirdiğim, mesleğime ve hayata dair harika tecrübeler edindiğim, kariyerimi her düşündüğümde büyük bir gurur ve onurla hatırlayıp, anacağım NTV ailesinden bugün itibariyle ayrıldım. Yeniden başlamak için biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Desteğini, sevgisini esirgemeyen tüm yöneticilerime, çalışma arkadaşlarıma ve seyircilerimize çok teşekkür ederim. En doğru zamanda yeniden görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın" notunu düştü.