Üst düzey emniyetçi: Bitmeyi bırakın yeniden yapılanıyorlar

Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi'yle Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, veda yemeğinde FETÖ konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kulular, 'Bitmeyi bırakın yeniden yapılanmaları var' dedi.

Üst düzey emniyetçi: Bitmeyi bırakın yeniden yapılanıyorlar

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü görevinden Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına getirilen İbrahim Kulular için veda yemeği düzenlendi.

Kulular “Bu örgüt, yurt dışında 132 ülkede hâlâ faal, hâlâ ticaret yapıyor, hâlâ okulları açık, hâlâ toplantılar yapıp ve en kötüsü de Türkiye aleyhinde kulis yapmaktadır. Bu sebeple böyle bir örgütün bitmesi an meselesi olamaz. Mücadelemizin sonuna kadar süreceğinden hiçbir şüpheniz olmasın” dedi.

SONUNA KADAR….

Kulular, FETÖ’nün bitmekten ziyade yeni yapılanmalara girdiğini ama çalışmalarla onların da çökertildiğini söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Geçen ay bildiğiniz gibi altı aylık teknik ve fiziki takip sonucunda Kayseri’de FETÖ’nün yeniden yapılanmasını çökerttik. Burada yeniden il imamı, memur imamı, mühendis imamı ve ablalar atamışlar. Bu operasyonda büyük bölge imamı olarak adlandırdığımız 27 kişiyi aldık, 19’u tutuklandı ve diğerleri de adli kontrol aldılar. Bitmeyi bırakın yeniden yapılanmaları var ve biz kriptolar dâhil hepsine yönelik sonuna kadar kararlılıkla mücadelemizi devam ettireceğiz.”

FETÖ’yle mücadelede çok kritik sorular