Üstleri çıplak sınırda yakalandılar

Kırklareli'de Bulgaristan sınırında bazılarının üstleri çıplak 187 kaçak göçmen yakalandı.

featured

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sınırda bulunan Kofçaz ilçesi ile Bulgaristan arasında kalan bölgedeki devriye sırasında bazıları yarı çıplak halde Afganistan, Suriye, Fas, Tunus ve İran uyruklu 187 göçmen yakaladı.

Üstleri çıplak, ayakkabısız bazı göçmenler, Bulgaristan polisi tarafından darbedilip, üzerlerindeki değerli eşyaların alındıktan sonra Türkiye’ye itildiklerini ileri sürdüler. Diğer göçmenler de, yasa dışı yollardan gittikleri Yunanistan’dan Bulgaristan’a geçtiklerini belirterek, Bulgar polisinin kendilerini yakaladığını söylediler. Jandarmanın göçmenlerle ilgili soruşturması sürüyor. Yetkililer, Bulgaristan sınırında son günlerde göçmen hareketliliğinin arttığına dikkat çekerek, güvenlik önlemlerinin artırıldığını söyledi.

Üstleri çıplak sınırda yakalandılar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 6 ay önce

    Bu herifler ellerini kollarini sallaya sallaya Türkiyenin bir ucundan bir ucuna gidiyorlar ve kimsenin haberi olmuyor öyle mi? Yapanlar peki kim? Tabii ki pkk kanseri. TSK dagda bayirda terörist ariyor halbuki adamlar mecliste oturuyorlar. Memleketi getirdikleri hale bakarmisiniz? Yol gecen hani. Özellikle de seriatci takimina. Türkiye mazallah savasa filan girse hapi yuttuk.

  2. 6 ay önce

    Umit ozdaga saldiranlar Buyurun bakin KARDASIMIZ dediklerinize. Ne kadar cici kacak siginmacilar. Hepsi de aileleriyle gelmisler Turkiye ye.

  3. 6 ay önce

    hemen alsınlar, ülke yol geçen hanına döndü zaten. aman mağdur olmasın kimse.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!