Uygun fiyatlı LPG’li sıfır arabalar listesi

Uygun fiyatlı LPG’li sıfır arabalar, avantaj ve dezavantaj konuları vatandaşlar tarafından sıkça araştırılıyor. İşte uygun fiyatlı LPG'li arabalar listesi...

Uygun fiyatlı LPG’li sıfır arabalar listesi

Fabrikadan LPG’li araba almanın avantajları, LPG’li sıfır araba fiyatları, fabrika çıkışı LPG’li 2. el araba fiyatları gibi konuları internette sıkça aranılan konular arasına girdi. Bu aralar fabrikadan LPG’li Honda Civic, fabrika çıkışı LPG’li Egea, fabrikadan LPG’li Toyota, LPG’li sıfır Fiorino gibi başlıklarda aramalar da oldukça arttı.

FABRİKADAN LPG'Lİ OTOMOBİLLER/ SIFIR LPG'Lİ ÇIKAN ARABALAR

Fabrikadan LPG’li araba ya da sıfır LPG’li üretilen araba konuları hakkında Mynet'in hazırladığı habere göre Fabrika çıkışı tüplü arabalar, hem yakıt ekonomisi hem çevreci olmaları ile tercih ediliyor.

Geçmişte LPG teknolojisine ya da arabaya tüp taktırma sistemlerine karşı güvensizliğin son yıllarda yapılan güçlü mühendislik düzenlemeleri azalmasıyla tüplü arabalara talep arttı. 

SIFIR LPG'Lİ ARAÇLAR LİSTESİ / FABRİKA ÇIKIŞI LPG'Lİ ARABALAR LİSTESİ

Bazı araçlar fabrikadan LPG uyumlu motorla çıkıyor. Bazıları için de üretici, LPG opsiyonu sunuyor. 2020 LPG’li sıfır araç listesi aşağıdaki gibi.

2020 sıfır LPG’li araba fiyat listesi şöyle:

Honda Civic LPG’li (158.500TL’den başlıyor)
Dacia Duster LPG’li (141 bin TL’den başlıyor)
Ford Fiesta LPG’li ( 10 bin TL ek bedelle LPG markanın kendisi tarafından eklenebiliyor)
LPG’li Ford Focus Sedan ve HB (yine 10 bin TL civarında bir opsiyonla geliyor)
LPG’li Mondeo (13 bin TL civarında bir opsiyonla geliyor)
Fiat Egea Sedan (99 bin TL’den başlıyor)
Fiat Egea HB