Uyuşturucu kullandığı iddia edilen Şeyma Subaşı’ndan ilginç mesaj

Katıldığı bir doğum günü partisinde uyuşturucu kullandığı iddia edilen Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti. Subaşı paylaşımında, "Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmiyor. Hiçbir dalga vaktinden önce kıyıya doğru ilerlemez" gibi ifadeler kullandı.

featured

Mısırlı sevgilisi Meedo ile barışan Şeyma Subaşı’nın geçtiğimiz cuma akşamı katıldığı özel bir partideki görüntüleri olay oldu. İlk olarak sosyal medyada ortaya çıkan görüntüler hakkında bazı yayın organları, Subaşı’nın uyuşturucu kullandığını iddia etti. Subaşı’nın daha önce de uyuşturucu kullandığına dair bazı iddialar ortaya atılmış ancak ünlü isim bu iddiaları yalanlamıştı.

ACUN ÖZEL JETİNİ GÖNDERDİ

Subaşı’nın görüntülerinin çıkmasının ardından Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa’yı annesinin yanından aldırmak adına özel jetini gönderdiği iddia edildi.

PAYLAŞIMI OLDUKÇA İLGİNÇ

Görüntülerin sosyal medyada dolaştığı sırada Subaşı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da oldukça dikkat çekti. Subaşı paylaşımında, “Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmiyor. Hiçbir dalga vaktinden önce kıyıya doğru ilerlemez” gibi ifadeler kullandı.

İşte o paylaşımın tamamı:

“Düşünmediğiniz Zaman Bile Büyüyorsunuz

Hâlâ olman gereken kişi oluyorsun ve bu da doğru: Ya her zaman olduğun kişiden daha fazlası olma konusunda endişelenmen gerekmiyorsa? Ya şu anda kim olduğunuz fazlasıyla yeterliyse ve bu sadece yavaşlama ve değerinizi anlama meselesiyse? Her zaman orada olan lütfu fark edecek kadar uzun olmayı öğrenmek mi?

İleriye doğru hareket güzel bir şeydir. Birçoğumuz güzel bir gelecek için umutsuzuz ve bunda yanlış bir şey yok. Ve bu da doğrudur: Yavaşlıkta yanlış bir şey yoktur. Doğada etrafınızda milyarlarca farklı şey olması gerektiği gibi yavaş bir hızda hareket eder. Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmiyor. Hiçbir dalga vaktinden önce kıyıya doğru ilerlemez. Yağmur hızla yağsa bile, bu düzeyde bir kuvvetin oluşması zaman aldı.

Şu anda nerede olursan ol yeter. Burada büyüme nasıl görünüyorsa iyi ve önemli. Umarım kalbiniz değişim, şifa ve dönüşüm için can atmaya devam eder ve umarım ayaklarınızın altındaki toprağı da hatırlarsınız. Güneş tepenizde parlıyor. Rüzgar

Çok anlamlı. Büyümeden önce kendinizin daha iyi bir versiyonu olmak zorunda değilsiniz. İşte buradasın, yeter.”

 

Uyuşturucu kullandığı iddia edilen Şeyma Subaşı’ndan ilginç mesaj

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

  1. Evet.Özellikle gençleri tüketip sömürmek için kasıtla ve bilimsel mantıkla kaleme alınan kafa bulandırmak için kullanılan geyikler boş laflar manzumesi.Sebep?Genç zihnin disiplin hedef amaç kendi benliğiyle barışık vicdan ve irfan özgürlüğünü çürütmek ve onu ölene kadar emperyal amaç için yaşayan ölü halde sömürmek.Amaçlı amaçsız ne kadar çok böyle akılsızın ama parası olan-meşhur-çığırtan vs. geyiği olursa o kadar iyidir.Nato 2022 raporunda psiko-kültürel savaş prensibini oku.Bu dişi ne diyor peki?Hiç bir şey.Dediği;ben çürümüşüm sen de çürü!

  2. 2 hafta önce

    Kafa kıyak şiirler dökülüyor tabi

  3. 2 hafta önce

    “İçmeyin şu meredi” bir Türk büyüğünün de söylediği gibi.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!