Veryansın Tv söyledi, gerçek açıklandı… Kılıçdaroğlu’nun danışmanına ‘yıllık izin’

Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay, 1 Ağustos günü CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun çıkacağı televizyon programlarını organize eden Ömer Topsakal'ın parti genel merkezine gitmediğini söylemişti. Topsakal'ın uzun süreli 'yıllık izne' çıkarıldığı öğrenildi. Öte yandan geçtiğimiz günlerde görevine son verildikten sonra tekrar işe başlayan sosyal medya yöneticisi Sinan Acıoğlu'nun da yeniden istifa ettirildiği öğrenildi.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hangi televizyon programlarına çıkacağına karar veren basın danışmanı Ömer Topsakal’ın uzun süreliğine yıllık izne gönderildiği öğrenildi.

Topsakal, uzun bir süredir CHP Genel Merkezi’ne gitmiyordu.

Kılıçdaroğlu, Topsakal ile devam edip etmeyeceğine ‘yıllık izin’ dönüşü karar verecek.

İLK KEZ VERYANSIN TV SÖYLEMİŞTİ

Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay, geçtiğimiz salı günü gazeteci Engin Balım ile düzenledikleri canlı yayında, Kılıçdaroğlu’nun televizyon programlarını organize eden Ömer Topsakal’ın, CHP liderinin katıldığı son programlardan haberi olmadığını açıklamıştı.

thumbnail
İlişkili Haber
Kılıçdaroğlu’nun televizyon programlarını organize ediyordu… ‘CHP’ye gitmiyor’

Kılıçdaroğlu’nun katılacağı programlara CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem’in karar verdiğini belirten Atay, bu gelişmeden sonra Topsakal’ın CHP Genel Merkezi’ne gitmediğini söylemişti.

ATILDI, DÖNDÜ, İSTİFA ETTİRİLDİ

CHP’nin sosyal medya hesaplarını yöneten Ali Sinan Acıoğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, yazılı olarak işine son verildiğini duyurmuştu.

Acıoğlu, işine son verildiğini, “Bana bunu “imzala” diye dikte ettiler. Sözümona Eren Erdem, Derya Gödek, ve Bülent Kuşoğlu zorlamasıyla olmuş bu kovulma işlemi. “Kovdunuz madem, şifreler ne olacak?” diye sordum, “ne şifresi?” dediler, “sosyal medyanızı yönetiyorum 3 senedir” dedim, farkında bile değillermiş.” sözleriyle duyurmuştu.

Daha sonra sosyal medya hesabını kilitleyen ve görevine döndüğü öğrenilen Acıoğlu’nun, bu kez de istifa ettirildiği öğrenildi.

 

 

 

Veryansın Tv söyledi, gerçek açıklandı… Kılıçdaroğlu’nun danışmanına ‘yıllık izin’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!