Veryansın Tv’ye ceza, Nihat Genç’in programına sansür! ‘Tam bağımsız olmanın bedeli’

YouTube, Veryansın Tv'ye 2 hafta yayın durdurma cezası verdi, Nihat Genç'in "FETÖSTEIN | Sinagog tüneli Orta Çağ’a çıkıyor" başlıklı yayınını da platformdan kaldırdı. "Bir ihlal daha olduğunda Veryansın Tv kapanacak" diyen Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay, cumhuriyeti, vatanı ve Atatürk devrimlerini savunan tüm vatandaşları desteğe çağırdı.

featured

Video içerik platformu YouTube, Nihat Genç’in Veryansın Tv’de yayınlanan “FETÖSTEIN | Sinagog tüneli Orta Çağ’a çıkıyor” başlıklı Kurt programını yayından kaldırdı. YouTube, Genç’in Epstein davasıyla ilgili sözlerinin “Nefret söylemi” olduğunu öne sürerek Veryansın Tv’ye 2 hafta yayın durdurma cezası verdi.

Vatanın bağımsızlığını savunanların susturulmak istendiğini işaret eden Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay, yayınlara Veryansın Tv-Erdem Atay ve Vatanseverler Tv kanallarından devam edeceklerini duyurdu.

‘TAM BAĞIMSIZ OLMANIN BEDELİ!’

Cezayı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla duyuran Atay, “Bir ihlal daha olduğunda Veryansın Tv kapanacak. Tam bağımsız olmanın bedelidir bu!” dedi.

Erdem Atay’ın açıklaması şöyle:

“Veryansın Tv’ye bir ceza daha…

YouTube yine tamamen haksız yere cezayı kesti, kanalımızla ilgili 2 hafta yayın durdurma kararı verdi.
Bir ihlal daha olduğunda Veryansın Tv kapanacak.

Tam bağımsız olmanın bedelidir bu!

Bu ülkenin de küresel sistemin de istediği vatanın bağımsızlığını savunanları susturmaktır.

Kendi öz yurdumuzda cumhuriyet ve vatana dair hakaret ve küfüre varan programlar YouTube formatında ‘demokrasi ve ifade özgürlüğü’ kapsamında değerlendiriliyor.

Ancak;

* Dünyanın gözü önünde yapılan zulme karşı insanlık ahlakını ve durması gerektiği yeri dillendirdiğimizde,

* 1915’teki yalan iddialara karşı Türk Milletinin hukukunu savunan bir cümle sarfettiğimizde,

* PKK ve FETÖ’nün ne olduğunu, milli tavrımızla açıkça ifşa ettiğimizde bu ‘demokrasi ve ifade özgürlüğü’ işletilmiyor.

‘MÜCADELEYE BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN EVLATLARIYLA DEVAM EDECEĞİZ’

Yeryüzünün ‘Angaralı’sı Veryansın Tv mi?

Ankara merkezli mücadeleye Büyük Türk milletinin evlatlarıyla devam edeceğiz.

Cumhuriyeti, vatanı ve Atatürk devrimlerini savunanları desteğe çağırıyoruz.

Bu iki hafta boyunca yayınlarımıza iki kanaldan sürdüreceğiz.

1) https://youtube.com/@erdematayveryansintv

2) https://youtube.com/@vatanseverlertv

Bu akşam Nihat Genç, Serkan Öz ve ben karşınızda olacağız.

Saygıyla.”

‘FETÖ’NÜN KÖPEKLERİ…’

Nihat Genç de X hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Konuşmamızda bir ihlal ya da suç unsuru hiç ama tek satır hiç yok ve ama bir şikayet üzerine içeriğe hiç bakılmadan youtube sitemize yasak koyabiliyorlar, kim? Bizi bugüne kadar defalarca susturmak isteyen, insan olamamış, vatan haini, fare sürüsü, uluslararası istihbaratın ve Fetö’nün köpekleri! Göklere güneşe denizlere ve soylu ve onurlu insanlara elinizdeki teknolojik güçle iftira atmak, karalamak sizin için çok kolaydır ve ama vatanseverleri Cumhuriyetçileri susturmak yıldırmak mümkün değildir; biz bu toprakları yalanla dolanla kahpelikle iftirayla değil cesurca mertçe ve meydan savaşlarında işgalcilere meydan okuyarak bileğimizin hakkıyla savaşarak kazandık! Yaşasın Cumhuriyet! #VeryansınTvYalnızDeğildir”

NİHAT GENÇ NE DEMİŞTİ?

Nihat Genç’in, YouTube’un “Nefret söylemi ihlali” olduğunu iddia ederek ceza kestiği sözleri şu şekilde:

“Bu dünyada doğmuş ve yaşamış herkes bizimle eşit ve kardeştir. Onlara hakaret, şeytanlaştırma ve nefret hakkını elimizde tutamayız. Ama gizli kapaklı her cemaatte problemdir. Sinagog içinde problemdir, bizim tarikatlarda da başımıza neler geliyor görüyoruz yani kapalı gizli. Şeyh 8-10 yaşında bir kız çocuğuyla içeride yakalandı. Gizli kapaklı olan işi modern toplum kaldırmıyor.

Bugün Yahudiler parasal ve finans güçleriyle, iktidar güçleriyle ‘buralar bizim alanımızdır kimse giremez’ bütün dünyaya kabul ettirmişler. Modern toplumun ortasında kendilerine özel ve imtiyazlı alanlar açmışlar ve siyaseti de ele geçirmişler.

Bütün dünyada yöntemleri de budur. Seks düşkünü, pedofili düşkünü, sapıklık düşkünü insanları alıp siyasette öne çıkartırlar, kayıtlarını da alırlar ki onları yönetmek mümkün olsun. Bunun Türkiye’de örneği var. MHP’li vekillerin kasetlerini kim çekti? MHP darmadağın oldu. FETÖ’nün yaptığı ortada. CHP liderinin Baykal’ın kasetini kim çekti? Hepsi ortada.

Burada başka şeyler de var. (Epstein davası) O kadar acayip şeyler var ki Yahudiler basını da kontrol ediyor, orayı da burayı da kontrol ediyor ve bu söylentileri durdurmaya çalışıyorlar. Artık durdurulması mümkün değil. Ben bu soykırım işi Gazze’de başladığı zaman söyledim, burada söyledim.

Dedim ki hemen değil, önümüzdeki 10 yıl içerisinde Yahudiler bulundukları her toplumun sosyal ve siyasi sahnesinde yavaş yavaş dışlanacaklar dedim. Çünkü dünyanın bir vicdani sesi var ve bunu kaldırmaz. Siyonistlerle! Düzeltmek de zorundayız Yahudiler değil Siyonistler. 15 yıl sonra Siyonitlerin bir yerde kolayca dükkan açması vs vs. artık kolay değil.”

YOUTUBE’UN KALDIRDIĞI NİHAT GENÇ YAZISI

Türkiye’nin ikinci en büyük altın madeni sahası olan ve siyanür sızıntısıyla gündeme gelen Erzincan İliç’te Anagold Madencilik’e ait alan üç kat daha genişletilmek istenirken, Nihat Genç’in, Prof. Dr. Celal Şengör’ün “‘Madencilik doğayı tahrip eder’ diyen adamı kovacaksın.” sözlerine tepki gösterdiği “Bok Torbası” başlıklı yazının sesli köşe şeklindeki Youtube yayını da platformdan kaldırılmıştı. Veryansın Tv, 1 hafta yayın yapmama cezası almıştı.

İşte o yazı:

Veryansın Tv’ye ceza, Nihat Genç’in programına sansür! ‘Tam bağımsız olmanın bedeli’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. 17 Ocak 2024, 21:40

    tarih göstermiştir ki bu dünyada hiçbir güç baki kalmaz. çünkü güçler dengesi denen bir olgu var. bugün Siyonizm, yarın bir başkası. örnek, Çin, Rusya…

  2. Uzucu bir gelisme, umarim ucuncu ihlale gelmez. Tavsiyem olarak, soylerken Yahudi yerine siyonist demeniz daha uygun olur. Ermeni soykirimi sacmaligi da tayyibin ayibidir. Sizin uzerinde durmaniza gerek yok. Kanali korumak durumundayiz. Akape Turkiyesinde ambargo cok daha buyuk.

  3. Youtube sansüre yeni başlamadı, sansürü protesto eden bir çok kişi ve kuruluş “odysee” kullanıyor. Bu duyarlılık da genellikle yabancılarda var.

  4. 17 Ocak 2024, 17:56

    umarım videoları yedeklemişsinizdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!