Veysi Kaynak’tan yeni borsa yatırımı: Bir şirket daha satın aldı

Eski Başbakan Yardımcısı, Ziraat Bankası Yönetim Kurulu üyesi Veysi Kaynak borsada bir şirket daha satın aldı. Daha önce Serve Film ve Prodüksiyon A.Ş şirketini satın alan Kaynak, ikinci olarak Denge Yatırım Holding A.Ş hisse senetlerini aldı.

Veysi Kaynak’tan yeni borsa yatırımı: Bir şirket daha satın aldı

Pandemi süreci ile beraber devletler tarafından piyasalara ucuz para akışı sağlanması tüm dünyada borsalara ilgiyi arttırdı. Türkiye’de de 500 bin yeni yatırımcı borsaya giriş yaptı.

VEYSİ KAYNAK BİR ŞİRKET DAHA ALDI

Karar’ın haberine göre borsaya her kesimden ilgi sürerken siyasetçiler de borsa şirketlerini satın almalarıyla gündeme geliyor. Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak borsada bir şirket daha satın aldı. Daha önce Serve Film ve Prodüksiyon A.Ş şirketini satın alan Kaynak, ikinci olarak Denge Yatırım Holding A.Ş hisse senetlerini aldı. 24.09.2020 tarihinde şirket tarafından yapılan Kamuoyu Aydınlatma Platformu açıklaması ile Uğur Bayraktar’a ait hisse senetlerinin Veysi Kaynak’a satışı duyuruldu.

Veysi Kaynak, aynı zamanda 13 Haziran 2020 tarihli genel kurulda Ziraat Bankası Yönetim Kurulu’na seçildi ve halen Başkan Vekili olarak görev yapıyor.