VİDEO- Erdoğan’dan Akşener’e özel ilgi… ‘Tamam başkanım’

Külliye’deki 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İyi Parti lideri Akşener arasındaki sıcak sohbet kameralara yansıdı. Akşener'in birkaç kez "Tamam başkanım" dediği duyuldu.

VİDEO- Erdoğan’dan Akşener’e özel ilgi… ‘Tamam başkanım’
Adana’da 46 veli, çocuklarını bilimsel gezi için İsviçre’ye götürme vaadiyle para topladığını ancak program iptal edilmesine rağmen geri ödeme yapmadığını ileri sürdükleri emekli öğretmen hakkında şikayetçi oldu. Velilerden Ali Aslan, açıklama yaptı. (AA)\n

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İyi Parti lideri Meral Akşener arasında sıcak bir sohbet yaşandı. Erdoğan’ın sözleri tam anlaşılamazken Akşener’in birkaç kez “Tamam başkanım” dediği duyuldu.

Akşener, “Başkanlık Sistemi”nden “Parlamenter Sistem”e geçişi hararetle savunmuş ve iktidar olduklarında bu geçişi yapacaklarının sözünü vermişti.

Özellikle seçim döneminde Erdoğan ve Akşener birbirlerini çok sert sözlerle eleştirmişti. Erdoğan, Akşener’i FETÖ ile işbirliği yapmakla suçlamış, Akşener de aynı sertlikte karşılık vermişti.

Perinçek ilk kez Külliye’de