Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe açıklaması

Adının Fenerbahçe'yle anılmasını değerlendiren Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 'Üç büyük takımda çalışmak nasip olmadı, olacağı da yok. O yüzden kafamız rahat, burada mutluyuz' dedi.

Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe açıklaması

TFF 1’inci Lig ekiplerinden Akhisarspor’un teknik direktörü Yılmaz Vural, Fenerbahçe’nin Ersun Yanal ile yollarını ayırmasının ardından Sarı-lacivertli kulüpte göreve gelmesine dair paylaşımları değerlendirdi.

Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde basın toplantısı düzenleyen Yılmaz Vural, adının Fenerbahçe’yle anılmasından mutluluk duyduğunu söyledi.

‘BU TARZ HABERLER İNSANI MUTLU EDİYOR’

“Bu tarz haberler insanı mutlu ediyor tabii ama benim bilgim dışında gelişen olaylar” diyen Vural, Türkiye’de her teknik direktör arayışında akla gelen ilk isimlerden olduğunu belirtti ve şöyle devam etti:

“Hoşunuza gidiyor ama sonuç olarak ben Akhisarspor’un hocasıyım. Sağolsunlar bizi layık görüyorlar, yakıştırıyorlar. Bu konuşmalar beni rahatsız etmiyor ancak gerçek bir tarafı yok. Antrenörlük hayatımıza başladığımızdan beri herkesin bir hedefi oluyor. Dördüncü ve beşinci büyük olan Trabzonspor ile Bursaspor’da çalıştım. Üç büyük takımda çalışmak nasip olmadı, olacağı da yok. O yüzden kafamız rahat, burada mutluyuz.”

‘AKHİSARSPOR KADAR HUZURLU ÇALIŞTIĞIM BİR YER GÖRMEDİM’

Vural, Akhisar ilçesinin farklı bir enerjisi olduğunu dile getirerek, “Bu kadar yıldan beri çalışıyorum. Akhisarspor kadar mutlu ve huzurlu çalıştığım bir yer görmedim. Yöneticiler düzgün, taraftar samimi, oyuncularla aramız çok iyi ve personelimle birbirimizi seviyoruz. Buradan ayrılıp eve bile gitmiyorum” dedi.