Washington-Moskova hattında ‘cinsel organ’ krizi

ABD Hava Kuvvetleri'ne ait bir uçağın Suriye'de Rus üssü yakınlarında gökyüzünde çizdiği cinsel organ rotası sosyal medyada gündem oldu. Yaşanan olayla ilgili açıklamalarda bulunan ABD Hava Kuvvetleri, olayın kasti olmadığını iddia etti.

featured

Suriye’de bir Rus üssünün yakınında uçan ABD Hava Kuvvetleri’ne ait KC-135 model uçağın çizdiği rota sosyal medyada ve dış basında ses getirdi.

CİNSEL ORGAN ÇİZDİ

Uçuş meraklıları, FligtRadar24 programında ABD’li Hava Kuvvetleri pilotunun Rus üssü yakınında cinsel organ çizdiği anları yakaladı.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Öte yandan olayla ilgili ABD Hava Kuvvetleri’nden resmi açıklama geldi. Açıklamada pilotun çizdiği rotanın kasti olmadığı savunularak ” Doğu Akdeniz’de faaliyet gösteren KC-135 Stratotanker (RAKE71), görev sırasında birden fazla farklı uçuş rotasında ilerledi. Bu ayarlamalar ve hareketler özellikle yapılmış gibi görünüyor olabilir. Ancak pilotun da birimimizin de böyle bir niyeti yok. Biz bunu araştırmaya devam ederken, USAFE-AFAFRİKA, AMC [Hava Hareketliliği Komutanlığı] ve Hava Kuvvetleri, en yüksek profesyonellik ve havacılık standartlarını korumaya devam edecek.” denildi.

Washington-Moskova hattında ‘cinsel organ’ krizi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

 1. Gayet doğal.Savaşma sanatı ve askerlik onurundan yoksun katil bir devletin üniforma giydirilmiş memurlarının defalarca yaptığı ve gurur duyduğu densizliklerden biri daha.Fazla kalmadı ancak.Hepsini toplayıp sahibinin sokacağı yerine sokacak hayat!Cebine yoksa?

  • 4 hafta önce

   Bunlarda bıze cok benzıyor. cınsellıge takmıslar. ancak trıp atıyorlar.

   • Büyük zeka büyük zahmet göstermişsiniz!Tarih bizim,Türk,sadece bize benzediğini gösteriyor.Toplama bir Amerikan güruhuna benzemek?Abes! fakat belki siz benziyor olabilir misiniz?

    Cevapla
 2. 4 hafta önce

  O şekil bize doğrultulmuş. Ama önemli değil, ait olduğu yere monte ederiz onu!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!