Yeni Akit yazarından Atatürk düşmanlığı: Kamalizm ile Allah'a şirk koşulmaktadır

Yeni Akit gazetesi yazarı ve eski AKP Rize milletvekili Şevki Yılmaz Kemalizmi hedef aldı. Eğitim sisteminin değiştirilmesini isteyen Yılmaz, 'Bugün tüm dünyada İslam dışı; Kapitalizm, Komünizm, Sosyalizm, Kamalizm, Laisizm, Deizim, Budizim gibi beşeri ideoloji ve düzenlerle ve tüm Şeytani yollar ile Allahımıza şirk koşulmaktadır!' diye yazdı.

Yeni Akit yazarından Atatürk düşmanlığı: Kamalizm ile Allah'a şirk koşulmaktadır

Yeni Akit gazetesi yazarı ve eski AKP Rize milletvekili Şevki Yılmaz, bugünkü yazısında tepki çekecek bir yazı kaleme aldı. 

'Zulümle abad olunmaz..!' başlıklı yazıda, 'Bugün tüm dünyada İslam dışı; Kapitalizm, Komünizm, Sosyalizm, Kamalizm, Laisizm, Deizim, Budizim gibi beşeri ideoloji ve düzenlerle ve tüm Şeytani yollar ile Allahımıza şirk koşulmaktadır! ' ifadeleri kullanıldı. 

Yılmaz ayrıca eğitim sisteminin de değiştirilmesi gerektiğini söyledi: 

"Aile boşanmalarının, kadına ve erkeğe şiddetin, çocuk istismarlarının, cinayetlerin, zinanın, fuhşun, faizin, her çeşit terörün, çeşitli hileli yollarla soygunların ve esrar, eroin gibi uyuşturucu bağımlılıklarının artarak devam etmesinin ana sebebi olan bu necis Avrupa uyum yasalarını, çarpık ve karışık gayri millî eğitim sistemini acilen çöpe atmalıyız! "