Yeni rektör Bilal Erdoğan’a da teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından İbni Haldun Üniversitesi'ne rektör olarak atanan Prof. Dr. Atilla Arkan, sosyal medyadan yayınladığı teşekkür mesajında Bilal Erdoğan’ı da andı.

Yeni rektör Bilal Erdoğan’a da teşekkür etti

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) öğretim üyesi Prof. Dr.Atilla Arkan dün Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle TÜRGEV tarafından kurulan İbni Haldun Üniversitesi'ne rektör olarak atandı.

Sosyal medyadan bir teşekkür mesajı yayınlayan Arkan, şu ifadeleri kullandı:

"İbn Haldun Üniversitesi Rektörlüğüne tensipleriyle şahsımı onurlandıran sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, YÖK başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’a, İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyetine, Prof. Dr. İrfan Gündüz ve Sayın Bilal Erdoğan’a en kalbi şükranlarımı sunarım.

İbn Haldun Üniversitesi ailesi olarak bu ülkeye, milletimize, ümmetimize ve insanlığa en iyi şekilde hizmet ve katkıda bulunmayı Rabbim nasip etsin."

SETA’CI REKTÖR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde Genel Sekreter Yardımcılığı ve Başkan Danışmanlığı, SAÜ'de Rektör Yardımcılığı görevlerinde bulunan Atilla Arkan, Milli Savunma Üniversitesi'nde Rektör Yardımcısı olarak da görev yapmıştı. Arkan, iktidara yakınlığıyla bilinen SETA Vakfı’nın Eğitim ve Sosyal Politikalar Araştırmaları Direktörü.