Yeni Şafak yazarı: Bizi Mosso ile Seda Sayan arasında tercihe zorlamayın

Melek Mosso ile Seda Sayan arasında tercihe zorlandıklarından yakınan Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan, “Bundan daha fazlasını hak ediyoruz bence” dedi.

featured

Konser iptalleri iktidar basınında da tartışılmaya devam ediyor. Ancak çok başka pencereden… “Ahlaksızlığı özendirmekle” suçlanan Melek Mosso‘nun geçen hafta Isparta Gül Festivali’ndeki konseri iptal edilmiş, yerine Seda Sayan sahne almıştı. Dün de Mosso’nun sahne alacağı Kocaeli Darıca’daki festival komple iptal edildi.

Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan, Mosso’nun Isparta Gül Festivali’ndeki konsere hiç davet edilmemesi gerektiğini savundu. “Kızlar, nerenizi açarsanız açın’ diyerek sahneden bütün Türkiye’ye orta parmak gösteren düşük kalite bir popçu birdenbire ‘özgürlük savunucusu’ Jan Dark’a dönüştürüldü” diyen Kılıçarslan, şu ifadeleri kullandı:

“Dahasını da söyleyeyim mi? Söyleyeyim. Ne yapılmış Isparta’da? Melek Mosso konseri iptal edilince yerine Seda Sayan davet edilmiş. Ört ki ölek. Al birini vur öbürüne durumu ya da.

Düşüklükle düşüklük arasında bir tercih yapmak zorunda değiliz değil mi? Her defasında bu tercihe zorlanıyor olmamız ‘sağlıklı’ değil zira. Cem Yılmaz’la Şahan Gökbakar arasında bir tercihe zorlanmak zorunda değiliz, Melek Mosso ile Seda Sayan arasında bir tercihe zorlanmak zorunda değiliz. Bundan daha fazlasını hak ediyoruz bence.”

Yeni Şafak yazarı: Bizi Mosso ile Seda Sayan arasında tercihe zorlamayın

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!