Yolda mahsur kalan Şafak Sezer: Yardım gönderin

featured
service

İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul Edirne yolu trafiğe kapandı. Yüzlerce araç yolda ilerleyemedi binlerce vatandaş araçlarında mahsur kaldı. Oyuncu Şafak Sezer, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda 6 saattir araçlarda mahsur kaldıklarını söyleyerek ‘Allah rızası için yardım gönderin’ çağrısı yaptı.

İstanbul’da yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Yolda kalan Şafak Sezer ise sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Sezer, “Allah rızası için sesimizi duyun” dedi.

Ünlü sanatçı Şafak Sezer’de İstoç kavşağında yaklaşık 6 saattir trafikte kaldığını sosyal medya hesabından video paylaşarak bildirdi.

Şafak Sezer sosyal medyadan paylaştığı videoda, “İstoç kavşağındayız, Mahmutbey gişelerine yakın. Yaklaşık 6 saattir arabadayız. Allah rızası için sesimizi duyurun. Çoluk çocuk bayanlar var. 6 saattir hiçbir şey kımıldamıyor. Gözünüzü seveyim şurayı açtırın. Rica ediyorum, biliyorum çok yoğun çalışıyorsunuz ama burada da hastalar var” dedi.


Yolda mahsur kalan Şafak Sezer: Yardım gönderin

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 4 ay önce

    Siz orada mahsur kalmasanız eminim vatandaşın durumu umurunuzda olmaz.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!