Yusuf Yerkel’in oğlu hayatını kaybetti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski Özel Kalem Müdür Yardımcısı, Frankfurt Ticaret Ataşesi Yusuf Yerkel,'in 3 yaşındaki oğlu Emir Zahit Yerkel hayatını kaybetti.

featured

Yusuf Yerkel, uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören 3 yaşındaki oğlu Emir Zahit Yerkel’in hayatını kaybettiğini duyurdu. Yerkel, 23 Mayıs’ta oğlunun sağlık durumunun ağırlaştığını yazmıştı.

Yerkel paylaşımda “Minik kuzumuz yavrumuz canımız Emir Zahitimiz melek oldu. Bu fani dünyadaki 3 yıllık çileli yolculuğunu tamamlayıp, ebedi aleme göç eyledi. Artık bize düşen, güzel bir sabırdır…” dedi.

Yerkel’in eşi Sümeyra Yerkel ise “Güzel yavrumuz, göz nurumuz, ciğer paremiz Emir Zahit’imiz 3 yıllık çilesini doldurup bu fani alemden göçtü, melek olup Rabbimizin cennetine gitti…” ifadelerini kullandı.

Yusuf Yerkel’in oğlu hayatını kaybetti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 8 ay önce

  Allah rahmet eylesin, böyle bir babanin evladi olmaktansa, bu dünyadan göcmeyi tercih etmis, günahsiz cocuk.

  • 8 ay önce

   Yazdiginiz yorumun münasebetsizligini anlayabilmeniz icin ayni seyin sizin de basiniza gelmesini istemem. Cürümüslügün bu kadarina pes.

   • 8 ay önce

    Yüce yaradanın elbet vardır bir bildiği, o kimsenin ahını kimsede bırakmaz. DOGRULARI gozumuzun onunde yasananlari hatirlatmak ne zamandan beri curumusluk oldu.SACMALAMISSIN!

    Cevapla
 2. 8 ay önce

  Bebege Allah rahmet etsin, eder de zaten. Bu sahis icin uzulecek veya sevinecek halim yok. Gitsin “rapor” alsin.

 3. 8 ay önce

  Boyun kırılması sonucu yatağa bağımlı yaşıyorum, kaza sonrası her kesinden ziyarete gelenler oldu. Yerel seçimler öncesiydi CHP belediye başkanı adayı da ziyaretime gelmişti. kimseden duymadığım ima, yüzüme karşı.. kim bilir ne günahlar işledi de bu hale geldi! hayatımın şokunu yaşamıştım. Güya çağdaştık. bakıyorum aynı kafa devam ediyor..

 4. 8 ay önce

  Allah’ın rahmetine kavuştu minik kuzu. Bize de düşen ibret alıp ona göre yaşamaktır.

  Cevapla
 5. 8 ay önce

  Türk Milleti için dünyevi adaleti yok eden bir zihniyetin temsilcilerine, Allahın uyguladığı adalete üzülmek benim üzerime vazife değil. Yüce yaradanın elbet vardır bir bildiği, o kimsenin ahını kimsede bırakmaz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!