Zafer Partisi’nde istifa iddiaları sonrası Şahsuvaroğlu’ndan açıklama

featured

Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın genel başkanlığını yaptığı Zafer Partisi’nde bazı yöneticiler istifa kararı aldı. Parti Sözcüsü Lütfü Şahsuvaroğlu ‘İstifa eden 4 arkadaşımız var ve arkadaş olarak kalacaklardır’ dedi.

Zafer Partisi Kadın ve Çocuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Jülide Nihal Yılmaz, Eğitim ve Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ersun Bülent Kutlu, Kurucular Kurulu Üyesi İlknur Güngördü ile Baki Küçükokudan, bugün sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla istifa ettiklerini duyurdular.

Bazı sosyal medya hesapları ise bu 4 istifayı “300 istifa” şeklinde yayınladılar.

ŞAHSUVAROĞŞU: 4 ARKADAŞIMIZ İSTİFA ETMİŞTİR

Zafer Partisi Başkanlık Divanı ve parti üyeliklerindeki istifalarla ilgili Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Şahsuvaroğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Zafer Partisi’nin her geçen gün büyüdüğünü ve iktidara yürüdüğünü söyleyen Lütfü Şahsuvaroğlu, ilk paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Zafer Partisi her geçen gün büyüyor ve iktidara yürüyor. Bu yolda da hiçbir engel tanımıyor. Elbette bu süreçte de her siyasi partide olduğu gibi görevini bırakan arkadaşlarımız olabilir. İstifa eden 4 arkadaşımız var ve arkadaş olarak kalacaklardır” dedi. Şahsuvaroğlu, diğer paylaşımında ise “Zafer Partisi Basın Sözcüsü olarak ifade ediyorum ki partiden istifa haberleri doğru değildir ve kurulduğu günden itibaren Zafer Partisi milletimizin ümidi olmayı sürdürmektedir. 4 arkadaşımız istifa etmiştir ve onlar fikren camiamızın dışına düşmemiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Zafer Partisi’nde istifa iddiaları sonrası Şahsuvaroğlu’ndan açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 5 ay önce

  zafer partisi şu an için benim söylemlerime en yakın partidir.
  başarılı olacağına inanıyorum.
  pararsız seçmenin kararıdır !

  Cevapla
 2. 5 ay önce

  istifalar sürece zarar verir fire verilmemeli fire verilecek kişiler sürece dahil edilmemeli incede de aynısı oluyor.

  Cevapla
 3. 5 ay önce

  Ümit Hocanın yanındayız

  Cevapla
 4. 5 ay önce

  incenin kendisi fire. swiss otel fatihi.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!