Zikir görüntüleri gündem olmuştu… Necati Şaşmaz yeni diziyle ekranlara dönüyor

featured

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, yeni dizisinin duyurusunu yaptı. Şaşmaz’ın, dizinin özel bir platformda yayınlanacağını söylemesi Acun Ilıcalı’nın Exxen kanalını akıllara getirdi. Söz konusu dizi planının Şaşmaz’ın bir tarikat dergahındaki zikir sahnesiyle rafa kalktığı öne sürülmüştü.

“Polat Alemdar” rolüyle tanınan Necati Şaşmaz’ın geçen yıl tarikat töreninde 8 yaşındaki oğlu ile birlikte zikir çektiği görüntüleri, yeniden ekrana gelmeye hazırlanan Kurtlar Vadisi dizisinin iptal edilmesine neden olduğu iddia edilmişti.

Ancak İbo Show’a konuk olan Şaşmaz, yeni dizinin hazırlıklarının sürdüğünü duyurdu. Şaşmaz dizinin adını açıklamadı. Dizinin bir platformda yayınlanacağını söyleyen Şaşmaz, “Çalışmalarım oluyor, bir platformda sevenlerimle buluşmayı düşünüyorum. Senaryosunu ben yazıyorum” dedi.

Şaşmaz’ın eşi Negahan Kaşıkçı, açtığı boşama davasına, kendini mehdi olarak gören Şaşmaz’ın Kadiri tarikatındaki bir zikir videosunu sunmuştu. 8 yaşındaki oğlunun bu tarikatın velihatı olarak görüldüğünü ifade eden Kaşıkçı, “Ben insanlık dışı birçok uygulamasını gördüğüm bu tarikata oğullarımın bulaşmasını asla istemiyorum” demişti.

Negahan Kaşıkçı, Şaşmaz’ın kendini ‘mehdi’ olarak gördüğünü, 8 yaşındaki oğlunun da bu tarikatın veliahtı olarak işaret edildiğini öne sürmüştü.

Mahkeme, Şaşmaz ile Kaşıkçı’nın boşanmasına karar verirken, annenin 8 yaşındaki A.N.’nin tarikat merkezine götürülmemesi yönündeki talebini reddetmişti.

KURTLAR VADİSİ’NİN SİLAHLARI ‘TEK TÜRKİYE’DEN GELMİŞ!

Diğer yandan eski bir program kaydında, Kurtlar Vadisi ile Samanyolu TV’nin ünlü FETÖ dizisi ‘Tek Türkiye’ aynı cümleler içinde geçtiği ortaya çıkmıştı. Hem de Necati Şaşmaz’ın ağzından…

Kurtlar Vadisi bugüne kadar siyasi tartışmaların da gündeminde oldu. Mafya-Devlet-Gladyo ilişkilerini işleyen dizi için “FETÖ” şüpheleri sık sık ortaya atıldı.

Öyle ki 15 Temmuz darbe girişiminden önce “Kurtlar Vadisi Darbe” ismi için başvuruda bulunan Pana Film ortakları Necati Şaşmaz ve Mehmet Canpolat hakkında FETÖ soruşturması başlatılmış ancak takipsizlik kararıyla sonuçlanmıştı. Şaşmaz da her seferinde FETÖ bağlantısı iddialarını yalanlamıştı.

SİLAHLAR NEREDEN?

Yeni dizi tartışması sürerken Necati Şaşmaz ile yıllar önce yapılan bir program sosyal medyada yeniden gündemde. Necati Şaşmaz ile dizinin senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan 2009 yılında 32. Gün’de Mehmet Ali Birand ve Rıdvan Akar’ın konuğu olmuştu. Rıdvan Akar, programda Şaşmaz’a dizide kullanılan silah ve bombaların nereden geldiğini soruyor. Şaşmaz ise kullanılan silahların “Tek Türkiye” adlı diziden geldiğini söylüyor.

Zikir görüntüleri gündem olmuştu… Necati Şaşmaz yeni diziyle ekranlara dönüyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 12 ay önce

    Kurtlar vadisinin feto projesi oldugu son bolumlerinde iyiden iyiye kendisini gostermisti. Ilk bolumlerinde bile konseydeki kotu kisilerin ismi Ataturk’un silah arkadaslarindan derlenmisti. Senaryo da zaten cakmaydi, bir feto standardi olarak. 80’lerin wiseguy adli dizisinden arakti.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!