Adnan Oktar iddiasına yanıt… Zafer Partisi’nden ‘kayınbiraderli’, ‘baldızlı’ açıklama

Sabah gazetesi, Ümit Özdağ'ın kayınbiraderinin Adnan Oktar örgütüne yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alındığını öne sürdü. Zafer Partisi, Özdağ'ın kayınbiraderi ya da baldızının olmadığını duyurdu.

featured

İktidara yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesi, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın kayınbiraderi Ali Sadun Engin, Adnan Oktar örgütüne yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alındığını öne sürdü. 4 yıldır aranan Engin’in Yunanistan’a kaçmaya çalışırken yakalandığını iddia eden Sabah gazetesi, Jandarma ekiplerince Çanakkale’de yakalanan Engin’in İstanbul’a getirildiğini öne sürdü.

Sabah gazetesinin iddiasından Zafer Partisi’nden yalanlama geldi. Özdağ’ın ne kayınbiraderi ne de baldızı olduğu belirtilen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Ümit Özdağ’a iğrenç iftira…
Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ yapılan iğrenç iftiraların ardı arkası kesilmiyor. Hiç olmayan baldızı üzerinden Ümit Özdağ’a saldıran çevreler, bu kez de hiç olmayan kayınbiraderi üzerinden Özdağ’a saldırmaya başladı.
İktidar çevrelerine yakınlığı ile tanınan birkaç internet sitesinde, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın kayınbiraderi olduğu iddia edilen Ali Sadun Engin’in, ” Adnan Oktar örgütüne yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alındığı ve 4 yıldır aranan Engin’in Yunanistan’a kaçmaya çalışırken yakalandığı” şeklinde bir iftira atılarak algı operasyonu oluşturulmaya çalışıldı.
Bilindiği gibi, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın eski eşinin ne kız kardeşi ne de erkek kardeşi bulunuyor.
Ümit Özdağ’ın baldızı ve kayınbiraderi hiç olmamıştır.
Basın ve Kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

Adnan Oktar iddiasına yanıt… Zafer Partisi’nden ‘kayınbiraderli’, ‘baldızlı’ açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 ay önce

  Ümit Özdağ, akrabası olmayan adam. Ne zaman akrabası ile ilgili haber çıksa öyle bir akrabam yok diyor çıkıyor işin içinden.

  • Birileri her vakit olduğu gibi, siyasi olarak iftiralar atıyorsa ne yapsın adam, olmayan bir şeyi var mı desin..
   Unutulmasın ki bu ülkede Ergenekon, Balyoz, Kozmik oda gibi inanması güç iftiralar atıldı ve insanların hayatları karartıldı. Bakıyorsun böyle iddialar yine benzer işbirliği çevrelerinden geliyor..

 2. 2 ay önce

  Özdağ’ı kardeşleri olan biriyle evlendirene kadar yılmayacaklar anlaşılan..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!