Akar: İdlib’de meşru müdafaa hakkımızı kullanacağız

Milli Savunma Bakanı Akar, ‘FETÖ ile mücadele 17 bin 498 kişi ihraç edildi. Amacımız bu şanlı üniformayı tek hainin bile taşımasına engel olmaktır’ dedi. İdlib’deki durumla ilgili de ‘meşru müdafaa hakkımızı kullanacağız’ ifadelerini kullandı.

Akar: İdlib’de meşru müdafaa hakkımızı kullanacağız
Adana’da 46 veli, çocuklarını bilimsel gezi için İsviçre’ye götürme vaadiyle para topladığını ancak program iptal edilmesine rağmen geri ödeme yapmadığını ileri sürdükleri emekli öğretmen hakkında şikayetçi oldu. Velilerden Ali Aslan, açıklama yaptı. (AA)\n

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, FETÖ ile mücadele kapsamında 17 bin 498 kişi ihraç edildiğini belirterek, “Amacımız bu şanlı üniformayı tek hainin bile taşımasına engel olmaktır.” ifadelerini kullandı.

PENÇE HAREKATLARI

Bakan Akar, “Pençe-1’de 64, Pençe-2’de 16, Pençe-3’te şimdiye dek 22 olmak üzere Irak’ın kuzeyinde yılbaşından bu yana 676 terörist etkisiz hale getirildi.” dedi.

İDLİB’DE MEŞRU MÜDAFAA HAKKIMIZI KULLANACAĞIZ

Akar, “İdlib’de personelimize, gözlem noktalarımıza zarar geldiği takdirde meşru müdafaa hakkımızı kullanacağımızı söyledik, söylemeye devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.