AKP ile MHP o ilde karşı karşıya geldi!

featured

Cumhur İttifakı’nın seçimleri kazandığı Kastamonu’da, AKP ile MHP karşı karşıya geldi. AKP İl Başkanı Doğan Ünlü, MHP’li Belediye Başkanı ve MHP İl Başkanı’na sert sözlerle yüklendi.

AKP Daraltılmış İl Divan Toplantısının açılış konuşmasını yapan AKP İl Başkanı Doğan Ünlü, MHP’li Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu’nun 8 aylık dönemiyle ilgili bir belediyecilik çalışmasına rastlamadıklarını ve iş yapamama sebebinin borca bağlanmasını doğru bir yaklaşım olarak görmediğini belirtti.

VATANDAŞ BİZE SORUYOR!

Yeniçağ’ın aktardığıan göre, çevre illere göre en az borcu bulunan belediyenin Kastamonu olduğunu kaydeden Ünlü, “Belediye Başkanlığı makamı mazeret üretme makamı değil, çözüm üretme makamı, hizmet üretme makamı, proje üretme makamıdır” dedi.

Vidinlioğlu’nun seçim öncesi ve sonrasında teleferik konusunu referanduma götüreceğini söylediğini hatırlatan Ünlü şöyle konuştu: “Fakat süreç içerisinde baktık ki referandum olmadı, daha sonraki süreçte teleferiğin faaliyete geçireceklerini söylemelerine rağmen maalesef bugüne kadar da herhangi bir faaliyet, herhangi bir çalışma gözlemlenemedi, herhangi bir ilerleme olmadı. Halkımız merak ediyor. Sokakta bizlere soruyor, teleferiğin durumu ne olacak diyor, biz de diyoruz ki teleferiğin akıbeti ne olacak? Asfalt plenti ile ilgili de bir şeyler söylemek istiyorum. Harıl harıl çalışan AKP dönemdeki asfalt plenti, bugün içerisinde 8 aylık dönemde gözlemledik ki hemen hemen hiç çalışmadı diyebiliriz. Diğer önemli konulardan birisi de hepinizin bildiği gibi Kastamonu’da belediyeyi devrederken Türkiye’nin en temiz belediyesi olarak devretmiştik ama şu 8 aylık süre sonunda bu unvanı koruyup koruyamadığımızı bilemiyorum ama muhtemelen bu unvanda sıkıntıya girmiştir diye düşünüyorum.”

GEREKSİZ YALAN YANLIŞ AÇIKLAMALAR…

AKP Kastamonu İl Başkanı Ünlü, MHP İl Başkanı Yüksel Aydın’ın eleştirilerini cevaplarken ise şunları söyledi:
“Özellikle devlet hastanemizle ilgili gereksiz yere yalan yanlış açıklamalarda bulundular. Devlet Hastanemiz içerisinde yer alan asansör yapılan bir inşaat alanını halkın ve hastane çalışanlarının girmesine müsaade edilmeyen, kullanılmayan bir alanın sanki hastane içinde sürekli kullanılan bir alan gibi göstererek oradan bir fotoğrafı alarak, sanki hastanenin her yeri böyleymiş gibi göstermek doğru bir siyaset anlayışı değil.”

 

AKP ile MHP o ilde karşı karşıya geldi!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!