AKP’den Erbakan’a ‘Cumhur İttifakı’ çağrısı

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Biz Altılı Masa gibi kavgaların gürültülerin partisi değiliz. Bizim durduğumuz bir yer var. Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan'ın olacağı yer Altılı Masa değildir, Cumhur İttifakı'nın yanıdır” dedi.

featured

Katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulunan Turan Cumhur İttifakı’nın genişlemesi tartışmalarına da değinerek, şunları ifade etti:

“HÜDAPAR veya başka bir parti. Hepsinin kendisiyle ilgili saygınlığı vardır. Tabii ki farklı düşüneceğiz. Yeni dönemde 50+1 farklı bir süreç ortaya koyuyor. HÜDAPAR ile farklı düşündüğümüz konular vardır, ama Türkiye’nin güvenliğine ilişkin ortak konularda da mutabakatımız varsa ki var, beraber yol yürümek isteriz. Biz Altılı Masa gibi kavgaların gürültülerin partisi değiliz. Bizim durduğumuz bir yer var. Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan’ın olacağı yer Altılı Masa değildir, Cumhur İttifakı’nın yanıdır”

AKP’den Erbakan’a ‘Cumhur İttifakı’ çağrısı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

4 Yorum

  1. 1 ay önce

    Rahmetli Erbakanin her zaman bu milletin kalbinde ve tarihinde degerli bir yeri var. Akp ile yan yana gelmesi, uygun degildir bence. 1 oy alsa dahi secimde, dimdik durmalidir.

  2. 1 ay önce

    Batacak gemiye binmem demişti

  3. 1 ay önce

    Hizbullahın hdp’den farkı yoktur. Erbakan’ın oğlu çocuk evliliğinin serbest olmasını istiyor, akp döneminde tarikatlar da çocuk evliliği yapılıyor. Kendisine yakın gördüğü ile ittifak yapmak istiyor. Siyasal islam

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!