AKP’li başkan makam odasını 429 bin TL’ye yeniletti

featured

Afyonkarahisar’ın İscehisar Belediyesi, Başkan Ahmet Şahin’in, başkanlık makamını 429 bin TL’ye yenilediğini duyurdu.

Afyonkarahisar’da İscehisar Belediyesi resmi sosyal medya hesabı üzerinden ‘kamuoyuna duyuru’ başlığı altında “İscehisar halkının ve Belediye Başkanı’nın temsil makamı olan başkanlık makam ve çalışma odasının yenilenmesi 429 bin 505 TL’ye mal olmuştur” paylaşımı yaptı.

TOPLAM HARCAMA RAKAMI 900 BİN TL

Açıklamaya sosyal medya üzerinden tepki gelmesi üzerine, belediye yeni bir açıklama yaptı. Belediyenin açıklamasında şu sözler yer aldı:

“Belediye hizmet binamız 31 Nisan 1996 tarihinde tamamlanarak hizmete alınmıştır. Binanın 25 yılı aşkın süredir hizmette olması dolayısıyla elektrik hatları, sıhhi tesisat, mekanik ekipman ve betonarme yapı ömründe eskime dolayısıyla betonarme ve demir donatıların çürümesi ve zayıflamasına sebep olmuştur. Bina içi kalorifer tesisatları ile içme ve pis su tesisatlarının çürümesi dolayısıyla tesisatlar dan sızan sular bina kolon, kiriş, alt ve üst beton tabliye betonlarına sızarak küf, rutubet ve kötü kokulara sebebiyet vermektedir. Tüm bunlar göz önüne alındığına, İscehisar halkının ve Belediye Başkanı’nın temsil makamı olan başkanlık makam ve çalışma odası, meclis salonu, meclis bekleme salonu, sekreter odası, bekleme odası, tuvaletler, çay ocağı, elektrik tesisatı yenilenmesi, içme ve pis su tesisatı yenilenmesi, boya, duvar kağıdı ve işçilik maliyeti ile belediyemizde yapılan diğer bakım onarım ve tadilat işlerini içeren EKAP ekran görüntüsü 900 bin TL toplam işlerin tutarıdır.”

AKP’li başkan makam odasını 429 bin TL’ye yeniletti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!