‘Akşener’le ilgili dosya verdim’ demişti… Kılıçdaroğlu’ndan Yaşar Okuyan açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı CHP'li Yaşar Okuyan'ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le ilgili açıklamaları hakkında konuştu.

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Kılıçdaroğlu’na Meral Akşener ile ilgili belgelerin olduğu bir dosya verdim” diyen eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı CHP’li Yaşar Okuyan’ı yalanladı.

Halk Tv yazarı Fikret Bila’ya konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu iddialar doğru değil. Okuyan bana Sayın Akşener’le ilgili bir dosya vermedi” ifadelerini kullandı.

thumbnail
İlişkili Haber

CHP’li Yaşar Okuyan’dan Meral Akşener’e: Elimde belgeler var, masayı dağıtırsan açıklarım

Fikret Bila’nın aktardığına göre, CHP lideri Kılıçdaroğlu Yaşar Okuyan’ın iddiaları hakkında şöyle konuştu:

“Bu iddialar doğru değil. Okuyan bana Sayın Akşener’le ilgili bir dosya vermedi. Böyle bir şey yok. Zaten benim çalışma anlayışıma da uygun değil. Sayın Okuyan zaman zaman beni ziyaret ediyor. Eski bir bakan olarak görüşme talebine zamanım uygunsa yanıt veriyorum. Ancak ifade ettiği gibi bana Akşener hakkında gizli bilgi ve ya da dosya vermiş değil. Kamuoyunun dikkatine sunarım.”

‘AKŞENER’LE ARAMDA SORUN YOK’

Kılıçdaroğlu şöyle devam etti:

“Milet İttifakı’nın liderleri arasında sorun varmış gibi bir hava yaratılmaya çalışılıyor. Liderler arasındaki ilişkileri enfekte etmek için her şeyi yapıyorlar. Benimle Sayın Akşener arasında sorun olduğu havasını vermeye çalışıyorlar. Sayın Akşener’le benim aramda bir sorun yok. Liderlerle planladığımız gibi çalışmalarımızı yürütüyoruz. Aramıza nifak sokmaya çalışıyorlar. Her kesimden bu yapılıyor. Ancak bunları ben ciddiye almıyorum, Sayın Akşener’in de alacağını sanmıyorum. Biz işimize bakıyoruz.”

‘Akşener’le ilgili dosya verdim’ demişti… Kılıçdaroğlu’ndan Yaşar Okuyan açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

  1. Millet de bunlardan hayır bekliyor

  2. bunlar akp olmasa birbirini yer 6benzemez bunların harcı akp.

    • bence bu birbirine benzemez lafı doğru değil, aslında hepsi birebir aynı, kökleri dışarda, amaçları aynı, araçları aynı

  3. Eee… Şimdi Yaşar Okuyan Yalancı !!! Oldu. Top Yaşar Okuyan’da… Yalancı olup olmadığını ispat edecek mi?

  4. Hep bir gizli özne…yahu Okuyan kitabın ortasından konuşmuş işte! Hala özne gizli ve milleti hayaletlerle dövüştürüyorlar…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!