Ali Babacan yine SMS attı… Vatandaştan ‘kim verdi numaramızı’ tepkisi

AKP'den ayrıldıktan sonra Deva Partisi'ni kuran Ali Babacan'ın özel günler ve katıldığı etkinlikler nedeniyle vatandaşlara gönderdiği kısa mesajlar bıkkınlık yarattı.

featured

VERYANSIN TV

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın adına bazı vatandaşların cep telefonlarına gönderilen kısa mesajlar (SMS) rahatsızlığa neden oldu.

Ali Babacan’ın miting duyurusu, özel günler, doğal afetler sonrası vatandaşlara atılan SMS’ler eleştiriye neden oluyordu.

Son olarak Babacan adına milyonlarca vatandaşa Ali Babacan’ın TV100’de konuk olacağı programın duyurusu SMS olarak gönderildi.

Sosyal medyadan paylaşım yapan vatandaşlar, DEVA Partisi ve Ali Babacan’ın kişisel bilgilere ulaşarak SMS göndermesi sonucunda tepki gösterildi. Birçok vatandaş, Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nun ihlal edildiğini belirtti.

Ali Babacan Ankara’daki sel felaketinin ardından Ankaralılara, İzmir’in kurtuluş günü dolayısıyla İzmirlilere, Edirne’nin kurtuluş günü dolayısıyla Edirnelilere SMS göndermişti. Babacan’ın Erzurum, Trabzon, İstanbul Ümraniye mitinglerinin duyuruları o şehirlerde yaşayan vatandaşlara SMS olarak haber verilmişti.

 

Ali Babacan yine SMS attı… Vatandaştan ‘kim verdi numaramızı’ tepkisi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    iyi partide bana atıyor lanet sms sistemi engellenmiyor da numara değil isim olduuğ için spamae düşmüyor anca kelime filtresi varsa ondan engeleniyor böyle sistemin içine edeyim.

  2. 2 ay önce

    Adam büyük bölümü 15 Temmuz’da ancak temizlenen ve 2003’den itibaren belli başlı kurumlara giren haşhaşilerin oralara girmesine vesile olan kişi. 2013’te ekonomi ile ilgili kurumlar ve Türk Telekom ne haldeydi bir hatırlamak lazım. Binlerce kişiden bahsediyoruz! Eh hala vardır şurada burada sevenleri; ona çalışmaya devam ediyorlardır.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!