Amiral Soner Polat’ın eşinden Cem Gürdeniz mesajı

104 emeki Amiralin ‘Montrö’ açıklamasında imza olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan Amiral Cem Gürdeniz’e 2019 yılında yaşamını yitiren yakın dostu, FETÖ'nün Balyoz kumpasından birlikte hapis yattığı emekli Tümamiral Soner Polat’ın eşinden duygulandıran bir destek mesajı geldi.

Amiral Soner Polat’ın eşinden Cem Gürdeniz mesajı

VERYANSIN TV

Amiral Cem Gürdeniz’in eşi Rengin Gürdeniz, Twitter hesabından Amiral Soner Polat’ın eşi Sevgi Polat’ın kendisine gönderdiği mesajı “Sevgili arkadaşım, Can dostum Sevgi Polat, Twitter hesabı olmadığı için mesajını sizlerle paylaşmamı istedi” notuyla paylaştı.

Sevgi Polat’ın mesajı şöyle:

Renginciğim, odamda her zaman olan resme yine bakıyorum. Düşünüyorum da ne çok şey paylaştık biz. Biz diyorum, eşler olarak bile neler yaşamadık!

Soner Amiral ile kardeşi Cem Amiral’in yaşadıkları inanılmaz.

(Kardeş diyorum onlar birbirlerine böyle hitap ederlerdi.) Ülkesine bu kadar bağlı, bu kadar çok seven insanların değeri milletimiz tarafından bilinmektedir. Benim düşünceme gelince; uzun yıllar önce kurulmuş bu güzel dostluk, kader birliği her zaman sürecektir. Soner Amiral şu an aramızda olmasa bile, Cem Amiral her zaman KARDEŞİDİR.

Canım arkadaşım seni Sevgi ile kucaklıyorum. BU DA GEÇER.

Allah her zaman doğrunun ve dürüstün yanındadır.

Sevgi Polat