Avusturya’dan Türk YouTuber hakkında karar!

Viyana'da bir kadına aşağılayıcı ve cinsiyetçi ifadeler kullanan Mesut Can Eray, Avusturya'dan sınır dışı edildiğini açıkladı.

featured

Avusturya’nın başkenti Viyana’da YouTube videoları çeken Mesut Can Eray, yaptığı “sokak röportajı”nda bir kadına giyiminden dolayı aşağılayıcı ve cinsiyetçi ifadeler kullanması sonrası deport edildi.

YouTube hesabından açıklamalarda bulunan Eray, “Türkiye’ye geldim çünkü deport edildim. Pasaportumu hepsini aldılar. Artık Türkiye’deyim. Kısmetmiş. Artık burada yuvarlanıp gideceğiz. Biz mizahçıyız” dedi. Eray yaptığı hareketten dolayı özür dilemeyeceğini söyledi.

 

Avusturya’dan Türk YouTuber hakkında karar!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Bu gerizekali simdi bizim basimiza bela olacak? Baksana daha cok is yapacagiz falan filan diye zirvaliyor beyinsiz herif.

 2. Rezil herif!Önce o bağrını ilikle berduş!Rezil erkek sureti!

 3. 3 hafta önce

  Rahatlık batmış bu arkadaşa

 4. Kaç senedir Avrupa’dasınız kardeşim artık biraz medeniyet öğrenseniz diyorum???

 5. 3 hafta önce

  Zaman zaman sosyal medyada videoları ile karşıma çıkan arkadaş konuşma dili olsun, davranış şekli olsun Türkiye’de kabul görmeyecek tavırlar sergiliyordu. Aynı davranışları devam ettirmesi durumunda akşam haberlerine dayak yiyen youtuber olarak haber olur.

 6. 3 hafta önce

  Senin yaptığın ( KISMET),lik falan değil. Düpedüz SALAKLIK. şimdi TÜRKİYEDEN yayınlarsın çekeceğin videoları, millet TÜRKİYEDEN kaçmak, çıkabilmek için can atıyorlar sen ise? ?? Haakkında neyse hayırlısı o olsun. Gençsin daha birşeylerin henüz farkında değilsin. Zaman biraz geçsin anlarsın ne demek istediğimi.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!