Azerbaycan’a destek vermek ‘yangına koşmak’mış! Halk TV’nin ekran yüzünden tepki çekecek açıklamalar…

featured

Geçmişte FETÖ kumpasları ve açılım sürecini savunan yorumlarıyla bilinen Halk TV’nin ekran yüzü Levent Gültekin, Karabağ’daki cephe hattına ilişkin Türkiye’nin tavrı hakkında tepki çekecek açıklamalar yaptı. Gültekin, “Dünyanın neresinde bir kriz/yangın varsa iktidar eline benzin alıp o yangına koşmayı aktif dış politika zannediyor.“ ifadelerini kullandı.

VERYANSIN TV

Geçmişte FETÖ kumpasları ve açılım sürecinin savunuculuğunu yapan gazeteci Levent Gültekin bir kez daha tepki çekecek yorumlarıyla gündemde.

Son seçimlerde Cumhurbaşkanlığına aday olan, Halk TV’nin ekran yüzü Gültekin, Ermenistan’ın saldırılarına karşı Azerbaycan’ı destekleyen Türkiye’nin politikasını “yangına koşmak” olarak nitelendirdi.

Gültekin sosyal medya hesabı twitterdan yaptığı paylaşımda “Dünyanın neresinde bir kriz/yangın varsa iktidar eline benzin alıp o yangına koşmayı aktif dış politika zannediyor. Suriye, Libya, Akdeniz şimdi de Azerbeycan… Üstelik hepsinde de ülke ciddi yara aldı.” ifadelerini kullandı. 

Gültekin yine twitter hesabından yaptığı paylaşımda “’Kardeş Azerbaycan’ diye bir türküdür dolaşıyor ortalıkta. Azerbaycan niye bizim kardeşimiz diye kendinize sordunuz mu? ‘Onlar da Türk’ diyorsunuz muhtemelen. Peki ne demek Türk?” ifadeleriyle de sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. 

Gültekin’in geçmişte yaptığı paylaşımlar şu şekilde: 

Azerbaycan’a destek vermek ‘yangına koşmak’mış! Halk TV’nin ekran yüzünden tepki çekecek açıklamalar…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 2 sene önce

  Burnuma Soros’un kokusu geliyor , maklübeyle karışmış , o pis koku ….

  Cevapla
 2. Bu leventi ychp ye yransfer ederlerse şaşmam! Çünkü ychp bunun gibilerler dolu!

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Bu adamların hain olduğu tescilli artık CHP de tüm hainleri bünyesinde topladı artık halkın gözünü açıp bu hainleri baraj altı bırakması gerekiyor ancak bu sayede gerçek Atatürkçü ve cumhuriyetçiler CHP geri alabilir yoksa CHP Ermeni ve PKK destekçilerinin elinde Türkiye’nin başına daha çok çorap örecek gibi duruyor

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Bu neden yaşıyor? Böyle insanlar Allah’ın verdiği nimetleri yiyip b.ka çeviriyorlar , varlık felsefesi bu zaten. Senden ülkeye ne fayda gelmiş bize bir söyle öğrenelim. Mesela eğer Türkiye Doğu Akdeniz’de veya kuzey Suriye’de bir savaşa girse ve Azerbaycan yardıma koşsa sen diyeceksin arkadaş burada yangın var koşma? Milli mücadele Azerbaycan 100 ton altın Atatürk’e gönderdi Pakistanda öyle. Biz bir aile sayılırız ama sana kim talimat veriyor onu söyle

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Levent Gültekin, İşte PKK/Fetö dostu bir halk düşmanı..
  PKK gazetesi Özgür gündem yazarı Ayşenur Arslan ile program yaparlar..

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  ülkemizdeki kadin erkek PKK nin daga kacirdigi genclerdenve arkalarindan aglayan analarin/babalarin ferhatlarindan rahatsiz olmazlar, aksine daga kacirilan gencleri PKK nin ermenistana göndermesinden memnun olurlar……. bu hainlik tahammül edilecek bir durum degilll…..

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  FETÖ ve PKK arasında mekik dokuyan biri için normal bir düşünce..

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  Türklerin Şerîatla ıslâha muhtaç olduklarına inanan biri, Ermenilerin Engizisyon Benî İsrâilin de HALAKA ile ıslaha muhtaç olabileceklerini akıl edebilmelidir.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  halk tv hangi halkın tvsi merak ettim.Türk halkı değil orası değil…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!