Bahçeli: CHP’yi Atatürk’ün ahı tuttu!

Devlet Bahçeli Türgün gazetesine yaptığı açıklamada, CHP'nin geleneklerinin artık Kılıçdaroğlu'nu ve CHP yönetimini taşıyamadığını ve çivilerin sökülmeye başlandığını söyledi.

Bahçeli: CHP’yi Atatürk’ün ahı tuttu!

Devlet Bahçeli MHP’ye yakınlığıyla bilinen Türkgün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karataş’a verdiği özel röportajda sağlığından CHP yönetimine kadar her konuda açıklamalar yaptı.

Yarın da ikinci bölümü yayınlanacak röportajın bazı bölümleri şöyle:

CHP’de yaşananlar bir kumpastan ziyade bir projedir. Kılıçdaroğlu’nun yönetimindeki CHP Türkiyenin karşısında bir mihrak haline gelmiştir. Kılıçdaroğlu kendisi günden güne erirken Türkiye’nin siyasi ve toplumsal dokusunu da bozmak istemektedir.

(…)

Atatürk’ün mirası yağmalanmıştır. Yabancı başkentlerin esaretine giren bir CHP mevcuttur. Muhasım lobilerin tasallutu altındadır. Sekiz ülkede baş gösteren siyasi infiallerin bir benzerini Türkiye’ye taşıma emelinde olan sorumsuz birisidir.

(…)

Kılıçdaroğlu’nun terör örgütleriyle tuttuğu mesai onu çuvallatmış, Atatürk’ün ahı tutmuştur. CHP’de artık sular durulmaz. Parti içindeki hesaplaşmaları kumpas örtüsüyle kapatamazlar. Çivi tutmayan çürük tahtaların üzerinde fazla duramazlar.

(…)

Allahabin şükür sağlığım yerinde. Üst solunum yollarındaki rahatsızlık nedeniyle bir geçiş süreci yaşadık. Hamd olsun çoğu gitti azı kaldı. Tedavide şifa bulduk.