Bahçeli’den MHP teşkilatlarına: Fitne çıkanları ayıklayacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin İstanbul 13. Olağan Kongresi'ne gönderdiği mesajda teşkilatları uyardı. Bahçeli “fitne çıkanları ayıklayacağız. Bozgunculuk yapanları ayıracağız. “ifadelerini kullandı.

Bahçeli’den MHP teşkilatlarına: Fitne çıkanları ayıklayacağız

MHP İstanbul 13. Olağan Kongresi, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür’ün tek aday olduğu kongrede Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin mesajını İzzet Ulvi Yöner okudu.

“FİTNE ÇIKARANLARI AYIKLAYACAĞIZ”

Bahçeli, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Milliyetçi Hareket Partisi zalime, haine, teröriste, FETÖ’cüsünden PKK’lısına kadar Türk’e kefen biçen alçaklarla sonuna kadar mücadeleden yanadır. Yılmayacağız, yıkılmayacağız, teslim olmayacağız. Nihayetinde başaracağız. Türkiye’nin kuyusunu kazanları mağlup eğer yüzleri varsa mahcup edeceğiz. Cumhur ittifakıyla Türk milletinin hayal ve hedeflerini gerçekleştireceğiz. Tehdit ne kadar fazla olursa olsun dayanacağız, sabredeceğiz. Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyerek istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkacağız. Bunun için de fitne çıkanları ayıklayacağız. Bozgunculuk yapanları ayıracağız. Algı oyunlarına, sinsi hesaplara, demokrasi ve özgürlük boyası sürünmüş soytarılara bu ülkeyi kurban vermeyeceğiz."