Bakan Dönmez ‘o gün evin elektriği varmış’ dedi, Kılıçdaroğlu yanıt verdi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün ziyaret ettiği evin elektriğinin kesik olmadığını iddia etti. Dönmez'e Kılıçdaroğlu'ndan yanıt geldi: Ey bakan, bu yazdığın yalansa, hemen istifa edecek misin?

featured

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun evinin kesilen elektiriğinin açık olduğunu öne sürdü.

‘EVİN ELEKTRİĞİ VARMIŞ’

Twitter hesabından paylaşım yapan Dönmez, “Sn. Kılıçdaroğlu o gece elektrikler gerçekten kesik miydi? Kendinizi yine isteyerek ve bilerek karanlığa mı gömdünüz? Yapılan incelemeler sonucu o gün evin elektriği varmış. Ve o gün o evde elektrikler olduğu halde ışıkları neden açmadınız?” ifadelerini kullandı.

Dönmez, bu açıklamadan kısa bir süre sonra yeni bir paylaşım yaparak, “Dün gittiğiniz evde yapılan tespitler ve abonelik kayıtlarına göre ilgili abonenin 23.04.2022 itibariyle borcundan dolayı elektriğinin kesik olmadığı tespit edilmiştir” dedi.

KILIÇDAROĞLU: BECERİKSİZ, YALANCI, KELİME CAMBAZI

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Bakan Dönmez’in paylaşımını alıntılayarak şunları söyledi:

Erdoğan’ın enerji bakanı budur. Beceriksiz, yalancı, kelime cambazı. Ey bakan, bu yazdığın yalansa, hemen istifa edecek misin? Sizi gidi algıcılar sizi. Beşli çete milleti soymaya devam etsin diye her şeyi yaparsınız. Soydurmayacağım!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün Ankara Keçiören’deki evini ziyaret ettiği, borcu nedeniyle elektriği kesilmiş olan Güllü Demir, tartışmaların ardından açıklama yaptı. Demir’in videosunu CHP lideri Kılıçdaroğlu paylaştı. Demir, elektriğinin bu sabah saatlerinde açıldığını söyledi.

Bakan Dönmez ‘o gün evin elektriği varmış’ dedi, Kılıçdaroğlu yanıt verdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 9 ay önce

    muhalefet dedıgın boyle olur. yurruu kım tutar senı!!!!!!!!!!!!!!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!