Beşiktaşlı Caner Erkin korona test sonucunu paylaştı

Beşiktaş'ta yapılan koronavirüs testi sonrası, sonucu pozitif çıkan 10 kişiden 3'ünün Burak Yılmaz, Caner Erkin ve Tyler Boyd olduğu iddia edilmişti. Caner Erkin yaptığı açıklamada, söz konusu haberi yalanlayarak test sonucunu paylaştı.

Beşiktaşlı Caner Erkin korona test sonucunu paylaştı

Beşiktaş Kulübü, 13 Mayıs Çarşamba günü tüm futbolcu, teknik heyet ve tesis çalışanlarına koronavirüs testi yapmış ve bunun sonucunda 8 kişinin sonucunun pozitif çıktığını açıklamıştı. 8 Mayıs tarihinde yapılan ve 2 kişinin sonucunun pozitif çıktığı testlerle birlikte siyah-beyazlı kulüpte koronavirüse yakalanan kişi sayısı 10’a yükselmişti.

Haberler.com’un haberine göre, Beşiktaş’ta koronavirüse yakalanan 10 kişiden 3’ünün futbolcu olduğu ve bu isimlerin Tyler Boyd, Burak Yılmaz ve Caner Erkin olduğu iddia edilmişti. Haberde, test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından virüse yakalanan 3 futbolcunun, hastane ya da evlerine gitmediği ve Nevzat Demir Tesisleri’nde karantina altına alındığı öne sürülmüştü.

Çıkan haber üzerine Twitter hesabından bir açıklama yapan Caner Erkin, paylaştığı videoyla koronavirüs testinin pozitif çıktığı iddiasını yalanladı. Erkin, “Sağlığın şakası olmaz! Doğru haber yapın!!!” ifadelerini kullandı.