Beyaz TV ekranlarında rezillik... Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya'ya 'sana belden aşağı vururum' dedi, Ece Ronay, Erbil'in ses kaydını yayınladı

Ece Ronay’a gönderdiği taciz mesajlarının ifşa olması sonrasında gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlandı. Canlı yayında Deniz Akkaya ile ağız dalaşına giren Mehmet Ali Erbil, 'Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun' dedi. Ece Ronay ise Söylemezsem Olmaz ekibi tarafından tehdit edildiğini açıkladı. Program sunucusu Seren Serengil ise Ronay'ın daha reşit bile değilken çekilen görüntüleri üzerinden bel altı imalarda bulundu.

Beyaz TV ekranlarında rezillik...  Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya'ya 'sana belden aşağı vururum' dedi, Ece Ronay, Erbil'in ses kaydını yayınladı
Beyaz TV ekranlarında rezillik...  Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya'ya 'sana belden aşağı vururum' dedi, Ece Ronay, Erbil'in ses kaydını yayınladı

Sosyal medya ünlüsü Ece Ronay, bir süre önce klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiğini iddia etti. Ünlü komedyen ise 'Bu kız beni reklam için kullanıyor. Ben kimseyi taciz etmedim' dedi.


İlgili haber: Sosyal medya fenomeninden Mehmet Ali Erbil'e taciz suçlaması

Ronay'ın iddiaları ekrana taşındı. Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in yönettiği Beyaz TV'nin magazin programı Söylemesem Olmaz'da yüz kızartan diyaloglar yaşandı.

Ece Ronay’a gönderdiği taciz mesajlarının ifşa olması sonrasında Mehmet Ali Erbil, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlandı. Canlı yayında Deniz Akkaya ile ağız dalaşına giren Mehmet Ali Erbil, “Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun” dedi.
Söz hakkı doğunca canlı yayına telefonla bağlanan Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya’nın “Daha önce bir terör örgütünün sempatizanı gibi Türk polis teşkilatına hakaret ve küfreden bir insanın klibinde nasıl oynadın?” sorusunu yöneltmesi üzerine oldukça sinirlendi. Deniz Akkaya’nın sorusuna “Ben müneccim miyim? Nereden bileyim.” şeklinde sert bir tepki gösteren Mehmet Ali Erbil’e yanıt veren Deniz Akkaya, “Yahu ben seni korumak adına bir şey söylüyorum. Google’a Ece Ronay yazınca ilk çıkan konu bu. Hiç araştırmadın mı?” ifadelerini kullandı.

Ece Ronay şimdi ise YouTube hesabında bir video paylaşarak ‘Karşı taraftan bir özür gelmeden bu konuda ağzımı kapatmayacağım’ dedi ve Beyaz TV yapımcısı Bilal Özbilge ile olan konuşmasına ait ses kayıtlarını paylaştı.

Beyaz TV, Ece Ronay yerine Özge Yağız'ın fotoğrafını kullandı

'GEÇMİŞİMDEN VURMA'

“Ha tabii kızın 21-22 yıllık hayatını sorgulayacağım. Sen kendi hayatını sorgulayabilir misin? Deniz Hanım’ın hiç mi geçmişinde böyle şeyler yok?” diyen Erbil’e, Deniz Akkaya, “Şimdi beni geçmişimden vurmaya kalkma. Klibinde oynayacaksan bu kadın şimdiye kadar hangi işlere imza atmış buna bakarsın. Kimseyi geçmişiyle vurmaya kalkma.” dedi.

'SANA BELDEN AŞAĞI ÇOK İYİ VURURUM'

“Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun. Çıldır orada çıldır.” diyen Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya’yı çılgına çevirdi. Deniz Akkaya, “Sen bana belden aşağı vuramazsın. Adamsan söylersin. Gayet sakinim. Nedir benimle ilgili söyleceğin? Söyle… Beni hiçbir şey yerle bir edemez. Eğer sen benim bir çapkınlığımla ilgili bir şey söylüyorsan; ben kendi paramı kazanan, kendi çocuğuma bakan; senin eski karıların gibi hiçbir şekilde nafaka almadan keyfime bakan bir kadınım. Sana mı düştü benim uçkurumun şeyini tutmak? Kendine gel.” şeklinde sert bir yanıt verirken Erbil de Akkaya için “Benim eski karılarıma laf edecek en son insandır kendisi.” dedi.

Deniz Akkaya’nın, Mehmet Ali Erbil’e yanıtı ise şöyle oldu: “Ben karına laf etmedim. Sen eski karılarına kendin laf ediyorsun. Tuğba Erbil’in ipliği pazara nasıl çıktı?”

ECE RONAY: BEYAZ TV YAPIMCISI ARA BULMAK İÇİN ARADI

Söylemezsem Olmaz adlı programın yapımcısının kendisini tehdit ettiğini söyleyen Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'den canlı yayında özür dilemesinin istendiğini söyledi.

YouTube üzerinden video çeken Ronay, Bilal Özbilge'nin ses kayıtlarını da videosunda yayınladı. 8 yıl önceki uygunsuz görüntülerinin canlı yayında gösterildiğini söyleyen Ronay, o görüntülerin Erbil'e gönderilmiş gibi lanse edildiğini de söyledi.

Ronay, "Söylemezsem Olmaz programı bu sabah benimle ilgili dehşet derece korkunç şeyler attı tuttu ve beni kötülemişler. Beni bağlamadılar, cevap vermeme dahi izin vermediler. O yüzden buradan paylaşmak zorundayım. Orada oturup atıp tutanlar. O programın yapımcısı hepiniz korkunç insanlarsınız. Benim geçen sene YouTube'a yayılmış olan görüntülerimi sanki Erbil'e göndermişiz gibi yayınlamanız adice" dedi.

KARŞI TARAFTAN ÖZÜR GELMEDEN SUSMAYACAĞIM

Söylemezsem Olmaz'ın yapımcısının kendisini aradığını söyleyen Ronay, "Bilal Özbilge dün gece beni arada. Ses kayıtlarında ona insanca başıma geleni anlattım. Beni ilk arayışıydı. Aklınca ara bulmak için aradı Mehmet Ali beyin suçsuz olduğuna dair konuşursam ve özür dilersem uygunsuz görüntüleri paylaşmayacaklarını söyledi. Başıma gelecek şey ne olursa olsun dilemeyeceğim. Karşı taraftan özür gelmeden susmayacağım" ifadelerini kullandı. 

RTÜK NEREDE?

RTÜK'e de seslenen Ronay, "RTÜK nerede? Göğüs dekolteli klip çekince müzik programları yayınlamıyor. Ben de sessiz kalayım o zaman. Bunlar her gün birinin üstüne basarak konuşsunlar. Biz aradığımızda yayına bağlamıyorlar. İğrenç oldukları için bunu yapsınlar" dedi.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na avukatıyla birlikte gelen Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil hakkında "Sesli ve görüntülü bir iletiyle hakaret" suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu.

Adliye çıkışında basına açıklama yapan Ronay, "Ben onu düşündüğü anlamda çağırmadım. Bir gün kahve içeriz, çay içeriz Mehmet Ali Bey diyerek geciktirdim. Onda ne benim evimin konumu vardır, ne adresim vardır. Ne benimle alakalı olumlu ya da olumsuz herhangi bir görüntüsü vardır, ona gönderilmiş. Hiçbir şey yok. Sadece konuşuyor, sürekli beni suçluyor. 'Ben 65 yaşında bir adam olarak, 22 yaşında kızımdan küçük kadını taciz ettim' demiyor, o da bunu yaptı şunu yaptı. Ben bir kadınım. Ne olursam olayım böyle bir muameleyi hak etmiyorum" dedi.

'MEHMET ALİ ERBİL PARA TEKLİFİ YAPTI' İDDİASI

Gazetecilerin, "Para teklifi geldi mi?" sorusuna ise Ronay, "Nişanlıma telefon üzerinden beyefendinin asistanı gizli numaradan arayarak ve 50 bin lira para teklifinde bulundu" cevabını verdi.

'2 AYLIK UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDIK'

Ronay'ın avukatı da "Atılan mesajlar tüm kamuoyu biliyor, savcılığa müracaat yaptık, ses kayıtları ve mesaj içeriklerini dosyaya sunduk. 2 aylık uzaklaştırma kararı aldırdık, tebliğ olmadı. Mağdur edilen bir kadın var, cinsel tacize uğrayan bir kadın var. Top yargıda" diye konuştu.