Biden aşığı Memduh Bayraktaroğlu FETÖ adına tehditler savurmuş!

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris'e övgüler yağdıran, Sözcü grubuna bağlı Korkusuz gazetesi yazarı Memduh Bayraktaroğlu'nun Fetullah Gülen'i öve öve bitiremediği sözleri ortaya çıktı.

Biden aşığı Memduh Bayraktaroğlu FETÖ adına tehditler savurmuş!

ABD’nin yeni Başkanı Joe Biden’ı övüyor, sözde Ermeni soykırımı üzerinden geçmişte Türkiye düşmanlığını yapan yardımcısı Kamala Harris’i “muhteşem kadın, mükemmel devlet yöneticisi” olarak tanımlıyor. Yeni dönemde adeta Biden'ın Türkiye’yi hedef alacağından seviniyor.

“ABD, Türkiye’yi yönetenleri dikkate almayacak. ABD bölgemizde, sınırımızda devletçikler kuracak, Türkiye destek vermeye mecbur” diyor.

Sosyal medyada son günlerde sıkça paylaşılan bu sözler, Sözcü gazetesi grubuna bağlı Korkusuz gazetesi yazarı Memduh Bayraktaroğlu ait.

Tepki çeken sözleri tartışılırken Bayraktaroğlu'nun 2012’deki yazısını hatırlatan Nedim Şener, "Cezaevinden çıktıktan sonra FETÖ adına beni açık açık tehdit etmişti" dedi.

Şener, söz konusu yazıda Bayraktaroğlu'nun şöyle yazdığını aktardı:

"Hrant Dink cinayetini Gülen hareketine yıkmak için yazmışsın o kitabı. Ama Nedim, ömrünü dinler arası diyaloga harcamış yüreği insan sevgisiyle dolu Fetullah Gülen, ya da sevenlerinin o menfur cinayeti işletmiş ya da işleyenlere göz yumacağına nasıl inanarsın?.. Nefret etikleri Gülen hareketini ve bazı polis müdürlerini karalamak için seni kullananlarla birlik olacaksan seninle mücadele edeceğim."

Şener, Bayraktaroğlu'nun, Ali Fuat Yılmazer başta olmak üzere FETÖ'cü polis şeflerini korumak için tehditler savurduğunu belirtti.