BİM’e bir garip protesto… Telefon hattını böyle iptal ettirdi

Zincir marketlerle ilgili fahiş fiyat tartışmaları vatandaşa da yansımaya başladı. Telefon hattını iptal ettirmek için BİM markete giden bir vatandaş, protestosuna çocukları alet etti. Babalarının yönlendirmesiyle kasiyer üzerinden market sahiplerine mesaj veren çocuklar, "Kimse Türk devletine hakaret edemez. Bozkurtlar ulusun. Allah Türk'ü korusun" dedi.

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin zincir marketlerle ilgili fahiş fiyat eleştirileri, tartışmaları bambaşka bir boyuta taşımaya başladı. Erdoğan ve Bahçeli’ye verdiği yanıtların ardından tepkilerin odağı haline gelen BİM CEO’su Galip Aykaç, Gıda Perakendecileri Derneği Başkanlığı görevinden istifa etti.

Zincir marketlere yönelik denetimler artarken, vatandaşlar protesto için ilginç yöntemlere başvurmaya başladı. Bunun son örneği sosyal medyaya düşen bir görüntüde gözler önüne serildi.

ÇOCUKLARIYLA BİRLİKTE PROTESTO ETTİ

Çocuklarıyla birlikte BİM markete giden bir vatandaş, kendisine ait BİMcell telefon hattını iptal ettirmek istediğini söyledi. Market kasiyerine bir mesajlarının olduğunu söyleyen vatandaş, yanındaki iki çocuğunu protestosuna alet etti.

‘KİMSE TÜRK DEVLETİNE HAKARET EDEMEZ’

“Türk evladının, Türk çocuğunun size diyeceği var. Sizinle alakalı değil. Siz buranın çalışanısınız, sizinle ilgili bir sıkıntımız yok” diyen adamın ardından konuşan çocuk, “Sen ve diğer abilerimiz, ablalarımız burada çalışıyor. Siz Türk gencisiniz, sizin hiçbir suçunuz yok. Ama buranın patronları Türkiye’yi tehdit ve hakaret etti. Ve biz de buna sessiz kalmayacağız. Kimse Türk devletine hakaret edemez” ifadelerini kullandı.

Diğer çocuk ise, “Bozkurtlar ulusun, Allah Türk’ü korusun” dedi. Protestonun ardından vatandaş telefon hattını iptal ettirdi.

BİM’e bir garip protesto… Telefon hattını böyle iptal ettirdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Bu aymazın elinden o sabileri almak gerekir.Bu aymazı da daha geçen tipin birine televizyonda megri megri diye terörist güzellemesi yaptırtıp oy kovalayanın karşısına dikmek gerekir.Bakalım yusufu ne der?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!