Bir parti daha Millet İttifakı’na ‘Mansur Yavaş’ı önerdi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olması gerektiğini söyledi.

featured
service

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın ardından Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da Millet İttifakı’nın adayının Mansur Yavaş olması gerektiğini söyledi.

Tv100’de yayınlanan Pazar Siyaseti’nde Pınar Işık Ardor’un sorularına yanıt veren Erbakan, “Millet İttifakı’nın adayı kim olmalı, gönlünüzden geçen aday kim?” sorusuna “Ben olsaydım Sayın Mansur Yavaş’ı aday olarak gösterirdim daha çekişmeli daha heyecanlı bir seçim olur diye düşünüyorum. Mütevazi yapısı, dürüstlüğü, Ankara’da şimdiye kadar ortaya koyduğu performans ve tabi halktan birisi görüntüsü var. Bir de sağ kökenli MHP’li kökenli olması, muhafazakar kesimden de oy almasını sağlar. Ancak İmamoğlu’nun daha hevesli olduğunu düşünüyorum” diye yanıt verdi.

Ancak Erbakan, seçimin ikinci tura kalması halinde şartlarını ortaya koymak kaydıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyeceklerini bir kez daha yineledi.

 

Bir parti daha Millet İttifakı’na ‘Mansur Yavaş’ı önerdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 1 hafta önce

  şimdi şüpheyle yaklaşabiliriz

  • 1 hafta önce

   Siz şüpheyle yaklaşın diye bu numaralara yatıyorlar ve Mansur Yavaş diyorlar zaten!! Yavaş karşılarında görmek istedikleri son isim, aklınızı akıl oyunlarıyla bulandırmalarına izin vermeyin!

 2. 1 hafta önce

  yavaş konusunda tereddüt yoktur aday olduğu anda iş biter geri kalan herkes devredıış kalır.

 3. 1 hafta önce

  Neden bu kıytırıklar haber oluyor anlamış değilim. Temel’den hâlâ kurtulamadık siz bir de bunu sarıyorsunuz başımıza.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!