Buket Aydın’ın yerine gelen Bayramoğlu: Sunucunun kendisini değil haberi anlattığı…

Kanal D'den istifa eden Buket Aydın'ın yerine Ana Haber Spikeri olarak gelen Deniz Bayramoğlu, verdiği röportajda dikkat çeken eleştirilerde bulundu.

Buket Aydın’ın yerine gelen Bayramoğlu: Sunucunun kendisini değil haberi anlattığı…

Kanal D’de istifa eden Buket Aydın’ın yerine gelen Deniz Bayramoğlu, “Sakin ama iddialı, haber merkezinin ön planda olduğu, sunucunun kendisini değil haberi anlattığı bir yapı inşa etmeye çalışacağız. Gerçek haberi, doğru şekilde almak için adresin Kanal D Ana Haber olduğunu görecekler” dedi.

‘KENDİMİ DEĞİL HABERİ ÖN PLANA ÇIKARACAĞIM’

“Muhabirim, haberin içinde aktif şekilde olacağım. Yoksa kendime ihanet etmiş olurum” diyen Bayramoğlu, “Çünkü ne kadar deneyimli olursanız olun, iş seyircinin sizi sevip kabul etmesine bağlı” ifadelerini kullandı.

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye açıklamalarda bulunan Bayramoğlu “Kendimi değil haberi ön plana çıkaracağım. Yani kameranın kadrajından çıkıp haberi göstermeye çalışacağım. Zamanı geldiğinde içime, içinize dokunan, sevindiren ya da üzen, insana dair haberlerde benim de söyleyecek sözlerim olacaktır” diye konuştu.

EŞİ ECE ÜNER’LE RAKİP OLDU

“Eşiniz Ece Üner’le farklı kanallarda ana haber sunuyorsunuz. Rakip olmak zor mu?” sorusuna Bayramoğlu, “Hiç zor değil. Elbette ikimiz de hem kendi işlerimizin hem de birbirimizin işlerinin iyi olmasını isteriz. Fakat aynı anda her iki kişi reyting sıralamasında en üst sırada olamaz. Ama emin ol, biz bunları özel hayatımızın içine almayacak noktadayız.” ifadesini kullandı.