CHP’nin Kadıköy adayı kim olacak? İşte konuşulan isim…

Gazeteci Barış Yarkadaş, CHP'nin Kadıköy Belediyesi Başkan adayı olarak mimar Tülin Hadi'yi düşündüğü kulisini paylaştı.

featured

Türkiye, yerel yöneticilerini seçmek için 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimi için sandık başına gitmeye hazırlanırken, CHP’de adaylar açıklanmaya devam ediyor. Partide İstanbul’un bazı ilçelerinde belediye başkan adayları açıklandı. Kadıköy adayının kim olacağı da merak konusu oldu.

Gazeteci Barış Yarkadaş, dün tv100 yayınında, CHP’nin Kadıköy adayı ile ilgili kulis bilgilerini paylaştı. “Kadıköy için birçok isim analiz edildi, araştırmalar yapıldı” diyen Yarkadaş, “Benim cuma günü edindiğim bilgiye göre CHP’nin Kadıköy adaylığı için mimar Tülin Hadi ismi düşünülüyor” ifadelerini kullandı.

Yarkadaş “Tülin Hadi, mimar, aynı zamanda İmamoğlu İBB’yi kazandıktan sonra Kent Konseyi başkanlığını yaptı, bir yıl bu görevi yaptı. İki üniversitede öğretim üyeliği yapıyor. Caddebostanlı, Kadıköylü bir isim. CHP kulislerinde ilk kez duyacağınız isim bu. İmamoğlu, Kadıköy için ‘kentle ilgili ve kadın olmalı’ diyordu.” diye konuştu.

CHP’nin Kadıköy adayı kim olacak? İşte konuşulan isim…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!