Cübbeli Ahmet’in akrabası Zafer Partisi yönetiminde

Zafer Partisi 1. Olağanüstü Kongresi'nde Genel Başkan Ümit Özdağ, cemaat ve tarikat kadrolaşmalarına karşı uyarı yapmıştı. Partinin Genel İdare Kurulu'na İsmailağa Cemaati'ne yakın bir ismin girdiği ortaya çıktı.

featured

VERYANSIN TV

Geçtiğimiz haftasonu 1.Olağanüstü Büyük Kongresini düzenleyen Zafer Partisi’nde Genel İdare Kurulu da belli oldu.

Daha önce BBP, Saadet Partisi ve AKP’de siyaset yapan, AKP ve BBP’den milletvekili aday olan Mustafa Arabul, Zafer Partisi’ne geçti ve kongrede Genel İdare Kurulu’na seçildi.

Arabul’un sosyal medya hesabında AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dahil çok sayıda AKP ile fotoğrafları bulunuyor.

Giresunlu bir müteahhit olan Arabul’un İsmailağa Cemaati’nin önemli isimlerinden ve kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün kayın biraderi olduğu ortaya çıktı.

Arabul’un sosyal medyada Cübbeli ile ilgili çok sayıda paylaşım yaptığı ve Cübbeli’ye “hocaefendi” dediği görüldü.

Arabul aynı zamanda İsmailağa cemaatinin kurucusu olan ve kısa süre önce ölen şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu’nun ayaklarının dibinde fotoğrafı da ortaya çıktı.

2013 yılında sosyal medya hesabını açan Arabul’un 2017’ya kadarki paylaşımlarının çoğu görüntülenemiyor.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Arabul, “Muhsin yazıcıoğlunun yanında başladığım siyasete, zafer partisi ve sn Ümit Özdağ  ile devam edeceğim. Türk milliyetçisiyim, cumhuriyetçiyim ve hep öyleydim. Fatih sultanda Mehmet de bizim Mustafa Kemal Atatürkte bizim.Zafer yakın…” yazdı. (Yazım yanlışları Arabul’a ait)

Arabul, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın mesajını ise ilk kez bugün paylaştı. Arabul’un Süleyman Soylu dahil olmak üzere AKP’lilerle olan fotoğrafları sosyal medya hesabında durmaya devam ediyor.

Bazı Zafer Partililer ise Arabul’un son birkaç yıldır yaptığı Atatürklü paylaşımları örnek vererek onu savundu.

 

İşte Arabul’un daha önceki paylaşımlarından bazıları:

Cübbeli Ahmet’in akrabası Zafer Partisi yönetiminde

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 2 ay önce

  Kirli çamaşırlarını biliyordur. İyi olmuş.

 2. 2 ay önce

  Böyle zübüklerle yönetilecek öyle mi umut olması beklenen bir parti? Bir tencere aşa hem de seçerek koymuşlar bir sineği öyle mi? Onlara iyi yolculuklar! Bütünlüklü ve ciddi bir program ortaya koymadı zaten Özdağ’ın partisi. Güncel sloganlarla nereye kadar? Bu gidişle heybedeki büyük turpları da kaybeder. Silinir gider…

  • 2 ay önce

   Ben Zafer Partisinin sığınmacılar ve Sülayman Soylu haricinde başka bir topa girdiğini okumadım. Böyle her dönemin adamı olmaya çalışanları partiye alması büyük bir hata. Zafer Partisi neden başka 2 da beyanat vermiyor? Kimle güreş tuttuğumuzu bilsek de oyumuzu ona göre versek.

 3. 2 ay önce

  Akp’nin ve tarikatların çöplerini neden partine alıyorsun yoksa nato tarafından mı kuruldun. Tarikatçılar olmadan var olamayacak kadar aciz misiniz. Tasfiye etmekle vatansever olunmuyor. En baştan almayacaksın

 4. 2 ay önce

  Yok mu gerçek bir Atatürkçü, Cumhuriyetçi bir parti

 5. 2 ay önce

  nıhat beye selamlar

 6. 2 ay önce

  Aln alın bu adamları her yere her döneme oynayan insanları. Zafer suya düştü.

 7. 2 ay önce

  Millet ittifakının
  Cumhurbaşkanı
  Adayını
  Türk Milletinin
  Kurtuluşu için desteklemek
  Yok olmamak için
  Önemlidir.
  Kriptolar her zaman var olacaktır…

 8. 2 ay önce

  Bak hele ‘şu işe yarar çok şey biliyordur’ ayaklarına hele! Ulen sizin damarlanizdan işbirlikçi kanı akıyor ki millet görüyor ama naif nihat abimizin görmesi biraz zaman alır o kadar…Özdağ’ın çevresine bakın bakalım 20 senelik bir yol arkadaşı var mı? Neden acaba?

 9. 2 ay önce

  Burayı okumuyor musun Ümit hoca! Bitti bitti, bir çuval inciri berbat ettin.Zafer seçmeni güvenecek gerçek milli ve yerli Atatürkçülerden oluşan parti arayan insanlar.Senin partin de sahte çıktı. Nihat Genç de farkedecek yakında , hadi eyvallah.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!