Daha gösterime girmeden videosuyla rekor kırdı!

featured

Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki kararlı ilerleyişini anlatan ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filmi vizyona girmeden büyük başarı yakaladı. Film klibi, beş günde 20 milyondan fazla izlendi.

İstanbul’un fethinin ardından hedefini Roma olarak belirleyen Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki kararlı ilerleyişini, sultana ölümüne bağlı en seçkin savaşçı birlikleri olan akıncıların hikâyeleri üzerinden ele alınan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı Filmi’nin gösterimine 10 gün kaldı.

Yapımcılığını Diriliş Ertuğrul ve şimdi de Kuruluş Osman ile büyük başarı kazanan Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği film, 17 Ocak’ta gösterime girecek.

Filmin Arslanbek Sultanbekov tarafından seslendirilen şarkısının klibi sosyal medyada beş günde 20 milyonun üzerinde izleme aldı.

Filmle aynı ismi taşıyan şarkının sözlerini Mehmet Bozdağ ve Ozan Bodur birlikte yazarken, şarkı radyolarda, müzik yayını yapan TV kanallarında ve dijital platformlarda da dinlenebiliyor.

Hollywood prodüksiyonlarıyla yarışan yapım tasarımıyla dikkat çeken projenin çekimleri 50 dönümlük bir alana yayılan sette yapıldı ve hazırlık süreci bir yıl sürdü. Film, Türkiye ile birlikte birçok ülkede aynı anda gösterime girecek.

TÜRKLER GELİYOR: ADALETİN KILICI

Yapım: Bozdağ Fi̇lm

Yapımcı: Mehmet Bozdağ

Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ

Konsept Tasarım Danışmanı: Aslı Zeynep Peker Bozdağ

Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engi̇n

Yönetmen: Kamil Aydın

Görüntü Yönetmeni: Efe Kubilay

Kostüm Tasarım: Serdar Başbuğ

Sanat Yönetmeni: Şakir Demirpehlivan

Kurgu: Akif Özkan – Ahmet Teke

Müzik: Cem Öğet

OYUNCULAR: Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmioğlu, Ebru Özkan, Seray Kaya, Ogün Kaptanoğlu, Cemal Hünal, Eren Vurdem, Sezgin Erdemir, Funda İlhan, Atilla Güzel, Tolga Akkaya, Oğuzhan Yarımay, Selda Alkor ve Serdar Gökhan

Türkler Geliyor klibine rekor ilgi

Daha gösterime girmeden videosuyla rekor kırdı!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!