Demokrat Parti’den Zafer Partisi’ne ‘Taksim’ tepkisi: ‘Kurtlar Vadisi havasından kurtulun’

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı İlay Aksoy sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Ya bildiğinizi açıkça söyleyin ya da bu Kurtlar Vadisi film seti havasından kurtulun” diyerek Zafer Partisi'ne tepki gösterdi.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ İstanbul İstiklal Caddesi’ndeki bombalı terör saldırısının yapıldığı yere karanfil bıraktığı sırada yaptığı açıklamada “Benim edindiğim bilgi Süleyman Soylu’nun kamuoyuyla paylaştığı bilgiden oldukça farklı gözüküyor” ifadelerini kullanmıştı.

Özdağ’ın açıklamasının ardından ise Zafer Partisi Sözcüsü Sevda Gül Tunçer, basın toplantısında yeni iddialarda bulunarak “Patlamadan hemen sonra Şişhane’nin önünde infaz ettiğiniz kimdi?” diye sordu.

DEMOKRAT PARTİ’DEN TEPKİ: ‘YA BİLDİĞİNİZİ AÇIKÇA SÖYLEYİN…’

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve Parti Sözcüsü Sevda Gül Tunçer’in açıklamalarına Demokrat Parti’den tepki geldi.

Demokrat Parti Göç ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkanı Yardımcısı İlay Aksoy, Tunçer’in sözlerini alıntılayarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İki gündür paralel bir istihbarata sahipsiniz gibi gizemli gizemli konuşuyorsunuz. Ya bildiğinizi açıkça söyleyin ya da bu Kurtlar Vadisi film seti havasından kurtulun” dedi.

“Siz de bildiğinizi açıkça anlatın” diyen Aksoy, ayrıca “Emniyet mensuplarımızı infaz ile itham etme gerekçesiniz nedir mesela?” diye sordu.

Demokrat Parti’den Zafer Partisi’ne ‘Taksim’ tepkisi: ‘Kurtlar Vadisi havasından kurtulun’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Vasat çocuğun vasat partisi…Değirmene su tasiyalim da belki biraz daha yaşarız çabası bu . Kimin kripto Akp li olduğu her geçen gün daha net meydana çıkıyor.

    • 2 hafta önce

      kusura bakma . ben bu tarz soylemlere hıc ınanmam. sıyasetcı ayagı. ‘kasımı bekleyın’ ‘Cumayı bekleyın’. yakında elımdekılerı dokecegım’ vs vs. bunların hıc gerısı gelmemıstır. balık hafızalı mıllet hep unutmus ustıne gıtmemıstır. vasat cocugun vasat partısı sozunuz de ıkısıne de uyuyor. bu arada. gecmıste ya da sımdı var olan partılerın artıkları ile TC kurtulmaz.

  2. Söz emniyet mensuplarına değil hükümete. Daha bunu bile anlamamış.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!