Devlet Bahçeli, Soylu’ya sahip çıktı Ümit Özdağ hedef aldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bakanlık önünde pespaye görüntüler eşliğinde magandalık yapanlar, anarşist yöntemlere müracaat edenler ateşle oynayan provokatörlerdir. Türk milleti 'Soylu' duruşu da bilmekte, lekeli ve gölgeli müfterileri de görmektedir" dedi.

featured
service

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ’ın Süleyman Soylu’yu dışarıya çağırdığı İçişleri Bakanlığı önündeki sıcak saatlerin ardından MHP lideri Devlet Bahçeli’den ilk açıklama geldi.

Özdağ’ı hedef alan Bahçeli Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bahçeli şu ifadeleri kullandı:

“Sayın İçişleri Bakanımızın ve İçişleri Bakanlığımızın hedef alınması, saat 11.00 randevusuyla bakanlık çevresine yığınak yapılması vaka-ı adiyeden bir olay şeklinde görülemeyecektir. Bu pis bir kumpas, bayağı bir tezgah, küstah bir tertip ve beyhude bir çırpınıştır.

Şu hususu herkes bilmelidir; Türkiye’nin terörle mücadeleyi yurt içinde ve yurt dışında kararlılıkla ve kahramanca icra ettiği bir dönemde milli güvenliğimizi müdafaa, milli bekamızı muhafaza eden kurum ve kuruluşların iğrenç polemiklerin içine çekilmesi alçak bir komplodur.

Türkiye’nin terör kamburundan kurtulması için insanüstü bir çaba sarf eden devlet ve siyaset adamlarımızı, tıpkı terör örgütlerinin ağzıyla hedef tahtasına koyanlar tarih huzurunda büyük bir vebalin altındadır. Hiç kimse terbiyesizlik yapmasın, herkes sınırını ve yerini bilsin.

Başta İçişleri Bakanımız olmak üzere terörle mücadeleyi inançla, imanla ve iradeyle yürüten kim varsa milletimizin desteği sonuna kadar arkalarındadır. Bu saygın isimlere kim ya da kimler hakarete yeltenmişse hepsini birden şiddetle kınadığımız ve kınayacağımız tartışmasızdır. İçişleri Bakanımızın ismi Süleyman Soylu’dur.

Bakanlık önünde pespaye görüntüler eşliğinde magandalık yapanlar, anarşist yöntemlere müracaat edenler ateşle oynayan provokatörlerdir. Türk milleti ‘Soylu’ duruşu da bilmekte, lekeli ve gölgeli müfterileri de görmektedir. Biz herkesin ederini de, giderini de, ciğerini de iyi biliriz. Sudan sebeplerle, fuzuli polemiklerle, sipariş gayelerle Türk devletine cephe açıp terör örgütlerinin ümidi olanlara bu aziz vatanı heba ve heder ettirmeyiz.”

Devlet Bahçeli, Soylu’ya sahip çıktı Ümit Özdağ hedef aldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

22 Yorum

 1. 1 hafta önce

  Milliyetçi Parti’nin başkanı istilacilara kalkan olmuş. Soylu ya arka çıkıyor. Adamın ailesine küfreden birine sahip çıkmak türk beyine yakışmaz

 2. 1 hafta önce

  siz ülkücüleri pasifleştirmeseydiniz, ne açılımlar olurde ne başkanlık sistemi olurdu ne de ümiz özdağın bu davranışlarına gerek kalılrdı. Hala utanmadan Türk miletinin yaraına olmayacak işleri savunacak şeyleri söylüyorlar.

  bıktık bunlardan be. Ne şekilde işeyeceğini, Yemeği hangi elle yiyeceği gibi en temel yaşamsal davranışları bile bilmeyip böyle şeyleri Din adamlarına soran kitleleri din kardeşiyiz diyerek ülkeye doldurdular yetmedi bunun farkına varan ve bu türleri ülkede istemeyen Türk milletine de ırkçı diyerek hakaret ediyorlar.

 3. 1 hafta önce

  Adam doğru söylüyor; Türk milleti, soylu duruşu da bilmekte, lekeli ve gölgelileri de görmektedir.
  Heyt be! Savulun, Bahçeli geliyor. Şimdi sıra Perinçek’te; dönek fetocular da görüşlerini beyan ettiler. Hadi bakalım…

 4. 1 hafta önce

  Devlet bahceli nin milliyetci ve vatansever olmadigini soyleyebilecek biri olamayacagina gore

 5. 1 hafta önce

  Tayyip yillar once soylemisti, milliyetciligi ayaklar altina aliyorum demisti. Takdir etmek gerek, dedigini yapti. Adi milliyetci olan parti Turk diyemiyor. Tesekkurler Mr. Baston. Ahiretine odun olsun.

 6. Süleyman TOPALOĞLU
  1 hafta önce

  Bâb-ı Âli Baskını var sandı ihtiyar dede. Kendini Nazır olarak gördü .

 7. Er meydanına davet etmek pespayelik, ekranlardan hakaret yağdırmak çok “soylu” bir davranış bahçeliye göre demek ki.

 8. Hee höykürdüğün gibi,Türk Ulusu,yani biz,Türk,ben,memleketin çocuğu ve sahibi olarak anarşit kim,provokatör kim,soylu kim soysuz kim,asalet ne,lekeli ve gölgeli müfteri kim,paçasından pespayelik akan vasat altı güruhu biliyoruz,seyrediyoruz,kahroluyoruz.Ancak bu arka arkaya sıraladığın hiç bir sıfat ve eylemde Sayın Ümit Özdağ’ı görmüyoruz.Bilakis temiz ve namuslu ve ahlaklı ve Türk olduğunu da biliyoruz.Zaar başkasını mı tarif ediyorsun yoksa sirkatin söyler mi yaptın onu da sen bilirsin.De hadi dağılın Sayın Özdağ’ın başından.Büyük gelir!

 9. Milliyetçi gözüken bunları, İBB başkanının bilimum danslarını, bazı üst düzey yöneticilerin söylediklerini, bugünkü kulüp başkanının imalarını görünce, Türk milleti dört bir tarafdan sarılmış hissini edindim…Ümit Özdağ iyiki varsın..

 10. 1 hafta önce

  Bu vatan memleket değil bu mhp kavgası. Zerre sözümden geri atmam! O onu yer bu bunu yer de ortalık imamoğlulara babacanlara açılırsa yemin olsun kaçacak amerika da bulamayacaksınız!

  • 1 hafta önce

   Memleketin Tayyip’de olmasi mutlu ediyor demek ki seni

   Cevapla
  • 1 hafta önce

   Mesele Erdoğan değil ondan sonrası.

   Gündeme bak 1997 kavgalı kırgılı vurgulu kurgulu mhp kongresi gibi. Alın size popülizm. İlerisini götüremezsen ne olur? Diyelim götürdün o zaman ne olur? Türkçülüğü Türkler yapmaz kürtçülüğü (yaptır demiyorum yaptırmayacaksın tabi) kürtler yapmaz. Bu belirsizliklere çözüm bulacağına kel oğlan mağarasının önünde seyyar satıcı gibi partilerim var terliklerim var diye bağırmakla olmaz. Kadro ile program ile öne çıkacağına tek adamlığa mafya ağzıyla soyunmayacaksın. Kadronun programın önüne geçmeyeceksin! Soylu gider yerine efkan gelir afgan gelir sadullah gelir hamdullah gelir değişen bir şey olmaz. İstediğin kadar kendini parlat bağır çağır! Ortadoğu ülkesi olduğumuzu gösteren hareketlerden uzak duracaksın. Şu vakitten sonra düello da kurtarmaz bu kavramdan bizi. Akp yokuş aşağı giderken chp zaten kendi topuğuna sıkmışken senin önün zaten açık ne gerek vardı şu tarz hareketlere? Çözüm falan da yazacak değilim yeter bıktım ben ama;

   Mhp kültürünü geri de bırakması lazım Sn. Özdağ’ınızın. Ben denedim ama ikna olmadım. Size kolay gelsin.

   Cevapla
  • 1 hafta önce

   valla memlekette zaten bebecanlar ve davidogullari bizatihi olarak bakanlik, basbakanlik yaptilar. parsel parsel sattilar. akp’de su anda zaten bir suru baska bebecanlar ve davidogullari var. yani emin ol, akp gitse, chp gelse, bunlara birsey olmaz. akp gitmese, chp gelmese, bunlar zaten yine basta. Amma sunu da diyeceksin, bunu bahane edip akpyi kollamak vs, gidip destek olmaya devam etmek de Hak’ka dar gelir. Allah Kerim diyeceksin bir yerde. Cektirip giderler, su yolunu bulur kardes. Bulmuyorsa da mustehak demektir. Bin beter olalim.

   Cevapla
 11. 1 hafta önce

  recep nerede uyuyormu daha? ondan neler duyacagiz bakalim bu konu hakkinda, dunyadan haberi varmi acep,.,

 12. 1 hafta önce

  Bahçelinin bu açıklaması oylarının düşmesine yol açacaktır.

 13. Bu Gargamel ne zaman tedavülden kalkacak?

 14. Boş yapma Sn. Bahçeli, yıllardan beri aynı gereksiz taraf ve tavır. Nerede bir düzenek var ise oraya adapte oluyorsunuz. Zor geliyorsa bu halk için çalışmak çekilin.

 15. 1 hafta önce

  Bir Türk Atasözü şöyle der: At izinin, it izine karıştığı bir yerde, NATO artıklarının söylediklerine ve yaptıklarına dikkat edin….

 16. Cürük yumurta.

 17. 1 hafta önce

  Aldığı her kararla, her icraatıyla Türk Milleti’nin menfaatlerinin tam tersine yol açan kimliği en gizemli kişi bu adam bence. Ecevit’i düşürüp akp’yi getiren; 2015 seçimlerine kadar muhalefet gibi görünüp ama aldığı kararlar ile aslında hep akp’ye çalışmış birisi. Daha sonra da ülkenin rejiminin değişmesine sebep oldu ve şu an bu ucube sistemin içinde debeleniyoruz. Umarım bir gün kim olduğunu öğreniriz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!