Dr. Ramazan Kurtoğlu: Piyasadaki sulara şeker katılıyor

featured

Dr. Ramazan Kurtoğlu , ‘Gıda, su ve endüstriyel ilaç sektörü’, ‘Toplumsal algı’ gibi önemli konularda açıklamalar yaptı.

Superhaber’de Hülya Okur’a konuşan Dr. Ramazan Kurtoğlu , ‘Gıda, su ve endüstriyel ilaç sektörü’, ‘Toplumsal algı’ gibi önemli konularda açıklamalar yaptı.

“Türkiye için en büyük tehlike paketlenmiş gıdadır. Tüm Müslüman ülkeleri de en çok paketlenmiş gıda tüketirler. En çok viagra tüketen ülkeler de burasıdır; çünkü bu gıdalar oströjen patlaması yapar. Türkiye’nin % 7.5’u şeker hastası. Ninelerimizin analarımızın çorbalarının yerini genetiğiyle oynanmış börekler börekçileri her köşede görüyorsunuz. 250 gr. bir gazlı içecekte 40 gr. şeker var. Gıda terörü var. Kuş gribi diyerek Türkiye’de yerli tavuk ırkını öldürdüler…Türk çocuğu 9 bin kelimeyle konuşuyor bu telefonlarla. Dünya su ve gıda sektörünü 10 şirket kontrol ediyor. Dicle Fırat Asi Nehri Kıbrıs vadedilmiş topraklardır. İncili Tevratı anlamadan Batı’yı anlayamayız. 7.8 milyar insanın borcu 280 trilyon dolar. Piyasadaki sulara şeker katıldığı yolunda sağlam kaynaklardan bana bilgi geldi… Gelecek 10 yılda 4 Türk çocuğundan biri kısır olacak 4 Türk çocuğundan biri şeker hastası olacak…”

Dr. Ramazan Kurtoğlu: Piyasadaki sulara şeker katılıyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 5 ay önce

    adam felaket tellalı gibi ama haklı!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!