Ece Üner’den Arda Turan’a sert tepki: Madem bizim yerimize manşet atmış…

Arda Turan’ın aldığı hapis cezasının ardından ‘Bu olayın manşeti, aldığım ceza değil, taciz suçlamasından beraat etmemdir’ demesine Show TV Ana Haber Bülteni Sunucusu Ece Üner’den sert tepki geldi. Üner, ‘Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış, biz de onun yerine gol atalım’ ifadelerini kullandı.

Ece Üner’den Arda Turan’a sert tepki: Madem bizim yerimize manşet atmış…

Futbolcu Arda Turan, şarkıcı Berkay Şahin ile kavga etmesiyle ilgili 3 ayrı suçtan toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Turan, ”cinsel taciz” suçundan beraat ederken, ”ruhsatsız silah taşımak”tan 10 ay, ”korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek”ten 10 ay ve ”kasten yaralama” suçundan ise 1 yıl 15 gün olmak üzere toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası aldı. Mahkeme hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

‘BU OLAYIN MANŞETİ ALDIĞIM CEZA DEĞİL, BERAAT’

Karar sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Arda Turan, “Ben ‘sözlü taciz’ suçunu işlemedim. İşlemem de mümkün değildir. Bu olayın manşeti, aldığım ceza değil, taciz suçlamasından beraat etmemdir. Başımı kendi huzurundan başka bir yerde eğdirmeyen Allah’a şükürler olsun” dedi.

‘MADEM BİZİM YERİMİZE MANŞET ATMIŞ, BİZ DE…’

Arda Turan’ın bu paylaşımına Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner’den sert bir eleştiri geldi. “Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış, biz de onun yerine gol atalım” diyen Üner şu ifadeleri kullandı: