Ekrem İmamoğlu ile görüşen Tanju Özcan: Partiye dönmemi çok arzu ediyor

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP’den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’la İstanbul’da buluştu. Görüşme sonrası açıklama yapan Özcan, “Sayın İmamoğlu da benim partiye dönmemi çok arzu ediyor” dedi.

featured

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, CHP’den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile İstanbul’da buluştuğu öğrenildi.

Görüşmeden 3 gün sonra açıklama yapan Tanju Özcan, “Sayın İmamoğlu da benim partiye dönmemi çok arzu ediyor” dedi.

‘ÇOK GÜZEL OLACAK’

Zirveye Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir de katıldı.

Ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Özdemir, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ile Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan, İstanbul’da bir araya geldi. Çok güzel olacak. Yarına gülümse” ifadelerini kullandı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu’da gazetecilerle bir araya geldiği programda, söz konusu görüşmeye dair açıklamada bulundu.

Yerel Köroğlu gazetesinden Oğuzhan Eke’nin haberine göre Özcan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Özgür Bey’in, kurultay öncesinde, Düzce’deki bir gencin soruna verdiği cevap… ‘Tanju benim arkadaşım, evimde yatırırım gerekirse’ demek, çok anlamlı bir cümle. Evinizde herkesi yatırmazsınız. Güvendiğiniz insanları evinizde misafir edersiniz. Demek ki Sayın Genel Başkan, bu cümleleriyle bana ne kadar güvendiğini ifade etti. Sonrasında bir cümle kullandı ama arkasından, ‘Eski Genel Başkanımın da fikrini alacağım, soracağım’ gibi şeyler söyledi ama nihai kararı kendisi ve ekibi verecek. Bu kararı verirken ki ben bu kararın artık olumlu olduğunu görüyorum, konuşuyoruz da kimlere fikrini soracağını kendisi değerlendirecek. Ben o şeyi çok farklı yerlere çekmedim” dedi.

Özcan, İmamoğlu için “Sayın İmamoğlu da benim partiye dönmemi çok arzu ediyor” ifadelerini kullandı.

DÖNÜŞ İÇİN BAŞVURMUŞTU

Özcan, CHP Genel Başkanlık seçimini Özgür Özel’in kazanmasının ardından yaptığı açıklamada “babaevine dönme çağrısı” yapmış ve 15 Kasım’da partiye dönmek için dilekçe verdiğini açıklamıştı.

 

Ekrem İmamoğlu ile görüşen Tanju Özcan: Partiye dönmemi çok arzu ediyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 27 Kasım 2023, 08:05

    Bu imamoğlu kim ki icazet alıyorsun. Poza bak! Ayıp ayıp!
    Aylar önce dedim bu şahıstan da hayır gelmez diye… Milliyetçilere imamoğlu’nu kaktıracak. Yersen!

  2. oyle tabi, soprano eli yalarken icerideki az biraz milliyetci secmenin de gazini almak gerek. Sana da o don bicilmis anlasilan. Arada cikar milleti costurursun.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!