En üst makamlardan aradılar... 'ROK'la uğraşma' dediler

Balkan Türklerinin onuru için mücadele eden Erdoğan Erden’den çok çarpıcı açıklamalar: ‘Veryansın Tv programından sonra en üst makamlardan ROK’la uğraşma uyarısı aldım’

En üst makamlardan aradılar... 'ROK'la uğraşma' dediler
En üst makamlardan aradılar... 'ROK'la uğraşma' dediler

VERYANSIN TV

Bosna Sancak Derneği Başkanlarından Erdoğan Erden, çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Boşnaklar hakkında çok ağır ve kabul edilemeyecek sözler sarf eden, bu nedenle bir süre televizyondan uzak tutulan ancak verilen sözlere rağmen bir kez daha televizyonlara çıkmaya başlayan sözde gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı hakkında yine gündeme gelecek açıklamalar yapan Erden, Veryansın Tv’de çıktığı son programdan sonra tehditler aldığını açıkladı. 
Kütahyalı’ya söz söylediği için yurtdışından ve yurtiçinden çok ağır tehditler aldığını açıklayan Erden, Türkiye’nin en üst makamlarından da kendisine telefon açıldığını söyledi. Erden, en üst makamlardan arayanların kendisine “Rasim Ozan ile artık uğraşma” uyarısı yaptıklarını açıkladı. 
Erden, Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in kendisine söylediği bazı gerçekleri de Veryansın Tv’de gündeme getirdi. Erden, Rasim Ozan’ın Gökçek’in yanına terliklerle gidip, “işsizim, açım” diye “ağladığını”, Gökçek’in de bunu kendisine söyleyerek “Rasim’in iki çocuğu var, parası yok” dediğini aktardı. 
Rıdvan Dilmen’in Kütahyalı ile yaptığı açıklamaları hakkında da yorum yapan Erdoğan Erden, programda Ertem Şener’in neden Beyaz Futbol programından ayrıldığını, hangi kanala transfer olacağını da açıkladı. Erden, programcılardan Sinan Engin ve Ahmet Çakar’a da çok ağır ifadelerle yüklendi. 
Programı izlemek için…


Bir önceki programı izlemek için