‘Erdoğan’a itaat edeceksiniz’ diyen Mustafa Albayrak’ın Pensilvanya’da fotoğrafı çıktı

TV100 ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt ile 10'dan 12'ye programında “Erdoğan’a itaat edeceksiniz, ram olacaksınız" diyen Mustafa Albayrak’ın 17 – 25 Aralık sürecinden sonra FETÖ lideri Fetullah Gülen’in yaşadığı Pensilvanya’ya gittiği ortaya çıktı.

‘Erdoğan’a itaat edeceksiniz’ diyen Mustafa Albayrak’ın Pensilvanya’da fotoğrafı çıktı

Mustafa Albayrak’ın, 15 Nisan 2014 tarihinde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta “Nerede bu Paralel Yapı?? Ben de üye olacağım::)” yazarak Pensilvanya tabelası önünde poz verdiği görüldü.

TV100 ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt ile 10'dan 12'ye programına konuk olan "araştırmacı yazar" Mustafa Albayrak ve gazeteci Barış Yarkadaş arasında hararetli bir tartışma yaşanmıştı.

Programda sesini yükselten Albayrak "Tayyip Erdoğan'a itiaat edeceksiniz. Türkiye'yi Tayyip Erdoğan yönetecek. 5 sene, 2023'e kadar. 20023 Haziran'a kadar Türkiye'yi Tayyip Erdoğan yönetecek. İtaat edeceksiniz, ram olacaksınız, onun idaresi altında yaşayacaksınız. Herkes Erdoğan'a ram olacak. Onun başkanlığını kabul edeceksiniz. " ifadelerini kullanmıştı.

İşte o anlar:

LOZAN'I HEDEF ALINCA STÜDYO KARIŞMIŞTI

Ekonom yazarımız Şevket Apuhan, Ağustos ayında Ulusal Kanal'da yayınlanan "Odak Noktası" adlı programda Mustafa Albayrak'ın Lozan Antlaşması'nı ve İsmet İnönü'yü hedef alan sözleri üzerine programı terk etmişti.